شناسه : 157958096

نواختن زنگ بازگشایی مدارس دهستان فراغه با حضور بخشدار مرکزی


همزمان با سراسر کشور، زنگ بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید با حضور عباس مهری بخشدار مرکزی در مدرسه ابتدایی شهید پورعباس دهستان فراغه نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ همزمان با سراسر کشور، زنگ بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی  جدید با حضور عباس مهری بخشدار مرکزی در مدرسه ابتدایی شهید پورعباس دهستان فراغه نواخته شد.

بخشدار مرکزی ابرکوه با تبریک هفته دفاع مقدس و تبریک سال تحصیلی جدید گفت: آغاز سال تحصیلی و بهار تعلیم و تربیت را همزمان با هفته دفاع مقدس و ماه محرم حسینی گرامی میداریم و امیدوارم دانش آموزان ما در این ایام درس آزادی، ایثارگری شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس  را بیاموزند.

مهری در این مراسم به اهمیت تعلیم و تربیت پرداخت و افزود: مدرسه اولین محیط تعلیم و تربیت است که دانش آموزان در کنار مربیان با همکاری اولیاء می توانند زمینه ورود به جامعه انسانی را در خودشان  پرورش دهند.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان سرمایه‌های اصلی کشور محسوب می‌شوند و نقش معلمان عزیز در این راستا هم خطیر و هم ارزشمند است چراکه با یک نگاه اجمالی به جامعه می‌بینیم که هرچه جامعه پیشرفت و توسعه داشته مدیون معلمان عزیز بوده است.

بخشدار مرکزی در پایان گفت : امیدواریم دانش آموزانی که در مدرسه ابتدایی شهید پورعباس تحصیل می کنند، در راس قله های علمی کشور قرار بگیرند.