شناسه : 158673886

نمایندگان فرماندار، مدیران شعب اخذ رای انتخابات هستند


رئیس هیات اجرایی ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه در نشست با نمایندگان فرماندار به برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات اشاره کرد و گفت: تمام عوامل اجرایی شعب اخذ رای باید بر اساس قوانین و دستور العمل های انتخابات با نمایندگان فرماندار هماهنگ باشند.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات ابرکوه؛ نشست رئیس هیات اجرایی ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه  با نمایندگان فرماندار و بخشدار شهرستان ابرکوه به منظور تشریح وظایف نمایندگان فرماندار در شعب برگزار شد.

در این نشست فرماندار ابرکوه به برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات اشاره کرد و گفت: تمام عوامل اجرایی شعب اخذ رای باید بر اساس قوانین و دستور العمل های انتخابات با نمایندگان فرماندار هماهنگ باشند.   

کاظمی نسب در تشريح وظايف نمايندگان فرماندار خاطر نشان کرد: بايد تمام توجه نمايندگان فرماندار و مجريان انتخابات رعايت قوانين و مقررات، عدم وابستگي نسبی و سببی با نامزدها عدم اعمال گرايش فردی و امانت دار بودن در راستای برگزاری انتخاباتی با شکوه، پرشور وحماسی با حضورحداکثری مردم باشد.

وی به دقت و آگاهی تمامی نمایندگان فرماندار در جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات تآکید کرد و افزود: نمایندگان فرماندار کتابچه های ویزه انتخابات را با دقت مطالع کنند تا در روز أخذ رآی با مشکلی در شعب پیش نیاید.