شناسه : 158831640

نماز عید فطر در فضاهای باز مساجد برگزار شود


بخشدار بهمن در جلسه هماهنگی برپایی نماز عید فطر گفت: نماز عید فطر در فضاهای باز مساجد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی بخشداری بهمن؛ عصرامروز با حضور حجت الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن٬  محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن و تعدادی ادارات شهرستان و بخش٬ جلسه‌ای در خصوص هماهنگی برپایی نماز عید فطر در محل بخشداری تشکیل شد.

بخشدار بهمن ضمن گرامیداشت حماسه عظیم سوم خرداد و فتح خرمشهر٬ فرارسیدن عید سعید فطر را به مردم شهید پرور بخش بهمن تبریک عرض نمود و همگان را به رعایت پروتکل های بهداشتی و توجه به مصوبات ستاد کرونا دعوت کرد.

محمد علی اکرمی افزود همانند تمام نقاط کشور نماز عید فطر در فضای باز و غیر مسقف مساجد محلی و فضای اطراف آن برگزار می شود و برگزاری نماز با جمعیت زیاد در نقاط کانونی مانند مصلاهای بزرگ انجام نخواهد شد.

وی اضافه کرد:تبلیغات اسلامی با روحانیت محترم مساجد جهت برگزاری نماز در فضای باز مساجد و تکایا هماهنگی نماید و همچنین هیئت امنای مساجد با اطلاع رسانی ٬ نمازگزاران محترم را به رعایت بهداشت فردی تشویق کنند.

بخشدار استفاده از ماسک توسط نمازگزاران محترم ٬ به حداقل رساندن زمان برگزاری نماز ٬ فاصله‌گذاری حداقل یک متر در صفوف و قرار دادن ماده ضدعفونی کننده در ورودی مساجد را از اهم موارد رعایت مورد انتظار نمازگزاران بیان کرد.