شناسه : 153205058

نقش و جایگاه زن در جامعه با اهمیت است


معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری در گردهمایی بانوان شاغل با بیان نقش و اهمیت جایگاه زن در جامعه و به ویژه دقت نظر بانوان در انجام کارها در دو عرصه كار و خانواده تشكر و قدرداني كرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ؛ گردهمایی بانوان شاغل در مجموعه تاریخی  آقازاده  با حضور علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و جمعی از بانوان برگزار شد .

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری در این مراسم میلاد فرخنده و با سعادت اسوه زنان حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته ي بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به همه بانوان تبريك گفت و از زحمات و تلاش هاي آنها در دو عرصه كار و خانواده تشكر و قدردانی کرد .

علی اکبر اسحاقی با اشاره به جايگاه و ارزش آن حضرت بيان كرد : زنان بايد رفتار ، منش ، همسرداري و چگونگي تربيت فرزندان حضرت فاطمه(س) را الگو و سرمشق خود در زندگي قرار دهند.

 وی همچنین با بیان نقش و اهمیت جایگاه زن در جامعه و به ویژه دقت نظر بانوان در انجام کارها پرداخت و از  تلاش های همکاران خانم در حوزه های مختلف تقدیر و تشکر نمود.

 در این گردهمایی با محوریت «امور بانوان و خانواده» فرمانداری که شامل برنامه طنز ، انجام خوشنویسی پیرامون موضوع مادر توسط بانوان هنرمند صورت گرفت و در نهایت با اهداء لوح تقدیر از برگزیدگان جشنواره ورزشی کارمندان زن تجلیل شد