شناسه : 158224293

نظارت و بازرسی بر کالای اساسی مردم باید در اولویت باشد


معاون سیاسی فرماندار اولویت اول جلسات تنظیم بازار را برسی برکالای اساسی مردم دانست و گفت: در بخش نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی باید تمام جوانب در نظر گرفته شود که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ نهمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ابرکوه با حضور علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی فرماندار، محمد علی اکرمی بخشدار بهمن، میرحسینی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت، جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی فرماندار اولویت اول این جلسات را برسی کالای اساسی مردم دانست و گفت: در بخش نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی باید تمام جوانب در نظر گرفته شود که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

اسحاقی به تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و قیمت گذاری کالا ها تأکید کرد و افزود: باید نظارت دقیقی بر وضعیت بازار و توزیع اقلام اساسی مردم صورت گیرد که ملاک قیمت گذاری آن کشوری و استانی است.

در این جلسه نظارت بر قیمت ها ، توزیع مناسب قند و شکر، کنترل کیفی ، موضوع لاستیک خوردرو ، بررسی و نظارت مجوزها از مواردی بود که مطرح شد.