شناسه : 158926739

نشست فرماندار ابرکوه با روسای اتحادیه ها و اعضای اتاق اصناف


فرماندار ابرکوه در این نشست به جایگاه مهم اصناف در چرخه اقتصاد کشور اشاره نمود و افزود: فعالیت صنوف باید به گونه باشد که بتوان پاسخگوی نیاز مردم با وضعیت سخت اقتصادی باشد و همچنین حل مشکل چندگانگی قیمت محصولات و نظارت برسطح کیفی محصولات ایرانی در اولویت کار قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ بمناسبت گرامیداشت روز ملی اصناف، نشست فرماندار ابرکوه با روسای اتحادیه ها و اعضای اتاق اصناف شهرستان ابرکوه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار ابرکوه با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح جامعه از تمامی صنوف بابت همکاری و همراهی با مسئولان و مجموعه دولت در زمینه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.

کاظمی نسب به جایگاه مهم اصناف در چرخه اقتصاد کشور اشاره نمود و افزود: فعالیت صنوف باید به گونه باشد که بتوان پاسخگوی نیاز مردم با وضعیت سخت اقتصادی باشد و همچنین حل مشکل چندگانگی قیمت محصولات و نظارت برسطح کیفی محصولات ایرانی در اولویت کار قرار گیرد.

وی با اشاره به نقش اصناف و بازاریان در ایجاد آرامش در سطح جامعه اظهار داشت: کشور امروز در شرایط حساسی قرار دارد و ما مسئولان، اصناف و بازاریان باید بدنبال ایجاد فرصتهایی برای به حداقل رساندن سختیهای مردم باشیم.

در پایان این جلسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه ها مسایل و مشکلات خود را مطرح نموده و مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت..