شناسه : 158140346

نشست فرماندار ابرکوه با اعضای هیئت نظارت و هیئت بازرسی انتخابات مجلس شورای اسلامی


فرماندار ابرکوه در این نشت گغت: تمام تلاش ما بر این است تا با فراهم کردن شرایط حضور حداکثری در پای صندوق های رای و اجرای قانون دشمنان را مایوس وحق را ادا نماییم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ شب گذشته محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه با اعضای هیئت نظارت و هیئت بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به منظور برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات مجلس در این شهرستان بحث وتبادل نظر کردند.

فرماندار ابرکوه انتخابات را مسئله مهمی در سرنوشت جامعه برشمرد وگفت: امید است انتخابات امسال نیز همانند سال‌های گذشته با همدلی و همکاری مردم، هرچه باشکوه‌ تر برگزار شود.

محمد کاظمی نسب خاطر نشان کرد: قانون، بی‌طرفی، شفافیت و فراهم‌سازی زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی از مهمترین عواملی است که باید همه در فرایند برگزاری انتخابات سرلوحه کار خود قرار دهند و در هرچه بهتر برگزار شدن آن تلاش نمایند.

وی افزود: : تمام تلاش ما بر این است تا با فراهم کردن شرایط حضور حداکثری در پای صندوق های رای و اجرای قانون دشمنان را مایوس وحق را ادا نماییم.

در ادامه این نشست فرماندار با اعضای هیئت نظارت و هیئت بازرسی به بیان نکته نظرات واقدامات صورت گرفته در خصوص برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان پرداختند.