شناسه : 619323
امام جمعه ابرکوه

ناقوس مرگ قدرتهای جهنمی وابسته به آمریکا به صدا در آمده است


نماز وحدت آفرین و دشمن شکن جمعه ابرکوه در آخرین هفته از اولین ماه بهار ، به امامت امام جمعه این شهرستان در میعادگاه عاشقان حق ، مصلای شهدای محراب ابرکوه برگزار شد.
امام جمعه ابرکوه

گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از یزد فردا:نماز وحدت آفرین و دشمن شکن جمعه ابرکوه در آخرین هفته از اولین ماه بهار ، به امامت امام جمعه این شهرستان در میعادگاه عاشقان حق ، مصلای شهدای محراب ابرکوه برگزار شد.

امام جمعه ابرکوه در ادامه بحث خود پیرامون موضوع مهدویت ، به نقش بارز انقلاب اسلامی در زمینه سازی ظهور پرداخت و با گفتاری تحلیلی، نظام اسلامی ایران را پیش در آمدی الگوئی هرچند بالاجمال ، برای مردم جهان در زمینه پذیرش حاکمیت جهانی مهدوی خواند و افزود : ما معتقدیم که حضرت حجت(عج)برای استقرار و حاکمیت جهانی نظام عدل توحیدی در پرتو حکومت واحد جهانی اسلام ، ظهور و قیام خواهد کرد ، پس لاجرم مردم دنیا باید آمادگی لازم را جهت پذیرش ندای عدل گستر جهان ، مهدوی موعود(عج) داشته باشند و این آمادگی با نگاه عمومی به ایران اسلامی صورت می گیرد که مردم با روحیه حق طلبی و انقلابی خود با دسیسه های شیطان بزرگ آمریکا مبارزه می کنند و همواره بر ظالم میتازد و از مظلوم دفاع می کنند و ماهیت اسلام ناب محمدی(ص) را از اسلام آمریکائی جدا می کنند ولذا مردم دنیا به رأی العین می بینند که نتیجه حاکمیت اسلام اغراض و آمریکائی ، تحریم تظاهرات آزادی خواهانه و اسلام طلبانه و قیامهای ضدآمریکائی است که توسط علماء سعودی اعلام میشود و به همین دلیل روحانیت و علماء الازهر واهل سنت و حوزه های علمیه آنان هیچگونه همراهی با قیامهای مردمی را ندارند.اما، آنچه که ذهنیت بخش مردم در امر حاکمیت جهانی اسلام است ، تحلیل بر شعار عمومی است که می گویند : خدایا خدایا تا انقلاب مهدی (عج) از نهضت خمینی (ره) محافظت بفرما.

این شعار، مردم و سران دنیا را به فکر فرو برده که گویا ایرانی ها غیر از انقلابی که موج تلاطم را در منطقه علیه نظام استکبار و سلطه ایجاد کرده ، هنوز به فکر وقوع انقلابی دیگر هستند و معلوم می شود رهبر آن انقلاب هم نامش مهدی (عج) است.همان که قیام جهانی خواهد داشت.

حجه الاسلام حسینی، لزوم آگاهی عمومی در این خصوص و مبارزه با خرافه و یا اقدامهای تضعیفی در عقاید مردم را یاد آور شد و افزود : اینگونه اقدامات در گذشته و حال و آینده هم از ناحیه دشمنان آگاه و هم دوستان نادان صورت گرفته و می گیرد، نمونه اش تهیه و پخش سی دی مستند «ظهور نزدیک است» میباشد وچند سال قبل هم از قول مرحوم آیه ا.. بهجت گفتند که امام زمان همین زودی می آید.

وی با استناد به سخن امام باقر(ع) که کسانی را که برای ظهور تعیین وقت می کنند تکذیب کرده است گفت : در اینگونه اقدامات، آمیختگی بین حق و باطل می شود و به نوعی انحراف مذهبی ایجاد کرده و با اعتقادات مردم بازی می کنند که گناه است و رفته رفته نتیجه اش این می شود که بازدهی منفی جهانی داشته باشد ، چنانچه چند روز قبل، مرد 35 ساله مصری در مسجد الحرام میکروفن را از دست مکبّر نماز ربود و اعلام کرد ، ایها الناس ، انا المهدی المنتظر.

خطیب جمعه ابرکوه در خطبه دوم با گرامی داشت ایام شهادت حضرت زهرا(س) ، روز ارتش را نیز گرامی داشت و آن را نماد اقتدار دفاعی کشور توصیف کرد و افزود : ارتش جمهوری اسلامی امروز بر پایه دین و اخلاق استقلال نوسازی شده و در خدمت ملت است و قدرتی افتخار آفرین دارد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ابرکوه، تداوم قیام اسلام خواهانه مردم مسلمان در خاورمیانه را مایه سردرگمی شیطان و اقمار اروپاییش خواند و گفت : استمرار این قیامها ، در بحرین ، یمن ، لیبی ، الجزایر و عربستان و نیز تظاهرات گسترده مردم عراق برای پایان دادن به جولان اشغالگران آمریکائی و غربی در این کشور اسلامی و مطالبه عمومی دولت و ملت عراق برای پاک کردن این کشور از لوث وجود منافقین، همه و همه ناقوس مرگ قدرتهای جهنمی وابسته به آمریکا را به صدا در آورده و می رود تا با لطف خدا خانه عنکبوتی آنان را در آتش قهر ملّتها خاکستر سازد.

وی، کشتار بی رحمانه قرون وسطائی مردم توسط آل خلیفه و آل سعود را محکوم کرد و گفت : مردم مظلوم بحرین در این میان دچار ظلم مضاعف هستند که از طرفی حکومت ظالم آل خلیفه با حمایتهای همه جانبه آمریکا و اسرائیل و غرب بازداشتهای خانه به خانه و هجومهای شبانه مردم را در زیر شکنجه می کشد و از طرف دیگر ارتش خود فروخته حکومت وهابی سعودی نیز شیعیان را میان دو تیغه قیچی استکبار قرار داده است.

حسینی افزود:چطور است که از منظر غریبان قیام آزادی خواهی (به ظاهر) در مصر و تونس و لیبی قانونی است، اما در بحرین و یمن که تعدادی شیعه مظلوم مطالبه رفع ظلم و تبعیض آشکار و طولانی مدت علیه خود را دارند ، غیر قانونی است؟! آیا مردم غزّه که مجدداً طی چند روز گذشته تحت وحشیانه ترین حملات و بمبارانهای هوائی اسرائیل بودند ، نباید مورد دفاع قرار بگیرند؟آیا دیگر کسی شک دارد که آل سعود وهابی و حکام ستمگر در یمن و بحرین اسرائیلی هستندکه با کمال بی شرمی به مساجد و حسینیه ها حمله می کنند و قرآنها را به آتش می کشند و روی یهود و نصارا را سفید می کنند؟