شناسه : 616717

ملت در راهپیمائی 22بهمن استكبار جهانی را شوك زده كردند


ملت ایران اسلامی در راهپیمائی 22بهمن حماسه ای بی بدلیلی خلق كردند كه دشمن واستكبار جهانی را شوك زده كردند و توطئه های آنها را ناكام گذاشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری "اسماعیل برزگر زاده" در خصوص حماسه حضور مردم در 22 بهمن اظهار داشت: دشمنان و استكبار جهانی تلاش زیادی كردند تا از حضور گسترده ملت در راهپیمائی 22بهمن و برنامه های سی وچهارمین

سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را كم رنگ جلو دهند اما ملت فهیم با لبیك به فرامین مقام معظم رهبری توطئه های آنان رانقش برآب كردند.

وی ادامه داد: آمریكا بداند كه تحریم اقتصادی تهدید هیچ تاثیری در اراده ملت نخواهد داشت و مردم مجددا' جواب دشمنان را درانتخابات یازدهم ریاست جمهوری خواهند داد .

برزگرزاده تداوم انقلاب اسلامی ایران را بر پایه ولایت مداری و ولایت پذیری دانست و تصریح كرد: امروز این انقلاب بعنوان الگوی نمونه و به ‌عنوان یك نظام قدرتمند دردنیا مطرح و مسلمانان جهان را بیدار كرده است .

فرماندار ابركوه ، از آحاد مردم شهرستان ابركوه كه با حضور حماسی خود در 10 نقطه شهری و روستای این شهرستان در راهپیمائی 22بهمن شركت كردند وباحضور كم نظیر خود دست رد به سینه استكبار و همه بدخواهان زدند تشكر كرد.