شناسه : 616968

مسئولان ابرکوه خدمات مطلوبی به مسافران نوروزی ارائه خواهندکرد


تمام مسئولان شهرستان ابرکوه درتلاشند که با ارائه خدمات رسانی مطلوب خاطر خوشی را برای مسافران ومیهمانان نوروزی که از جاذبه های این شهرستان دیدن می کنند فراهم نمایند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،" اسماعیل برزگر زاده" در آخرین جلسه شورای اداری ابرکوه که با حضور مسئولان دستگاههای اداری و اجرائی در محل فرمانداری ابرکوه تشکیل شد اظهار داشت : برای رفاه حال مسافران چندین جلسه ستاد تسهیلات مسافران نوروزی تشکیل شد و 10کارگروه در زمینه خدمات رسانی به مسافران نوروزی تلاش خواهند کرد.

وی باتبریک فرارسیدن سال نو افزود: انشاءالله سال جدید سالی توام با موفقیت و سربلندی باشد و تحول عظیمی در همه ما ایجاد کند.

برزگر زاده ادامه داد: ایران اسلامی با پایبندی به اسلام روند خوبی را با قدرت و عزت دنبال می کند و همچنان در حال پیشرفت است .

این مقام مسئول اجرایی ابرکوه خاطرنشان کرد: دشمنان ما و استکبار جهانی تلاش کردند با تحریم ها تغییر رفتاری در جمهوری اسلامی ایجاد کنند اما با اتحاد و همدلی ملت توطئه های شوم دشمنان نقش برآب شده است.

فرماندار ابرکوه با بیان اینکه دشمن همیشه دشمن است و دست از توطئه بر نخواهد داشت، تاکید کرد: ملت و مسئولان با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی از تحریم های دشمن عبور کرده و دشمن را مایوس خواهند کرد.

برزگرزاده همچنین افزود: ملت هوشیار ایران اسلامی با اتحاد و وحدت خود با اطاعت پذیری از ولایت از بحران ها عبور کرده و عظمت و اقتدار این نظام را به رخ دشمنان خواهد کشاند.

فرماندار ابرکوه افزود: باید با حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی انتخابات پرنشاطی را برگزار و توطئه های دشمنان را نقش برآب کنیم.

فرماندار ابرکوه با بیان اینکه با وجود مشکلات اقتصادی فعالیت های خوبی در حوزه عمرانی و اشتغال دراین شهرستان ایجاد شده است، افزود: امسال 12 جلسه کار گروه بخش کشاورزی با هدف تولید و اشتغال در این بخش واختصاص تسهیلات و صرفه جویی در آب کشاورزی تشکیل شد.

برزگرزاده اضافه کرد: در این کارگروه 350 طرح در بخش های مختلف کشاورزی مصوب شد و به استان ارائه و در این زمینه 130 میلیارد ریال تسهیلات به افراد جویای کار و بخش تولید پرداخت شد.

وی افزود: این تسهیلات در زمینه توسعه کاشت زعفران ، افزایش تولید عسل ، ساخت مرغداری و تولید مرغ گوشتی ، ساخت کشت گل خانه ای ، توسعه و ساخت گاوداری ها در زمینه تولید شیر، ساخت میدان میوه و تربار به متقاضیان پرداخت شده است که با توجه به استقبال افراد جویای کار و همچنین تولید طرحهای دیگر کشاورزی ،پرداخت دوباره تسهیلات در حال پیگیری است . 

برزگر زاده خاطرنشان کرد : با وجود بارندگی های خوبی که در سال زراعی جاری انجام شد اما هنوز این شهرستان در بحران خشکسالی بسر می برد و امسال برای جبران بخشی از خشکسالی ها 44میلیارد ریال بودجه در زمینه 55پروژه هزینه شد.

وی درباره مسکن نیز گفت : دولت با پرداخت 240میلیارد ریال تسهیلات بانکی امسال ساخت یکهزار و 201 باب مسکن مهر بصورت ویلایی در ابرکوه به اتمام رسید و تحویل متقاضیان شد.

فرماندار ابرکوه بااشاره به طوفان شدید چند روز قبل که در 40سال گذشته بی سابقه بود، افزود : این طوفان نزدیک به 100میلیارد ریال خسارت وارد کرد .

وی ، نصب بیش از 12هزار چراغ لاک پشتی و لامپ در طرح روشنائی بلوار ها، میادین و محلات این شهرستان از دیگر فعالیتهای اداره برق ابرکوه برشمرد.

فرماندار ابرکوه در پایان سخنانش از افتتاح و ساخت چند واحد تولیدی در این شهرستان خبر داد.

امام جمعه موقت ابرکوه هم در این جلسه با تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب (س) گفت : حضرت زینب رسالت خوبی درحادثه عاشورا به عهده داشتند .

حجت الاسلام تقی فتاحی اظهار داشت: با فرارسیدن سال نو دست نیازمندان و مستمدان را بگیریم و باکمک های خود آنها را دریابیم .