شناسه : 158809711

مراسم شب های قدر با رعایت کامل پروتکل بهداشتی در بخش بهمن برگزار شود


بخشدار بهمن در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم شب قدر گفت: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ستاد ملی مبارزه با کرونا ٬ برگزاری مراسم معنوی شب قدر با رعایت کامل راهنماهای بهداشتی و فاصله گذاری در مساجد با رعایت موارد بخشنامه ابلاغی از وزارت بهداشت برگزار گردد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ عصر امروز با حضور محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن و تعدادی از مسؤلین ادارات و شوراها جلسه هماهنگی برگزاری مراسم شب قدر در محل بخشداری تشکیل شد ‌.‌

 بخشدار بهمن ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ستاد ملی مبارزه با کرونا  ٬ برگزاری مراسم معنوی شب قدر با رعایت کامل راهنماهای بهداشتی و فاصله گذاری در مساجد با رعایت موارد بخشنامه ابلاغی از وزارت بهداشت برگزار گردد.

محمدعلی اکرمی در این جلسه ضمن قرائت بخشنامه افزود :  اطلاع رسانی لازم از سوی هیئت امنا مساجد و بسیج محل مبنی بر عدم حضور بیماران خاص و زمینه ای با ریسک بالا و همچنین کودکان و سالمندان صورت پذیرد .

وی اضافه کرد: با توجه به صعودی شدن آمار کرونا در شهرستان ٬ رعایت پروتکل توسط مردم و اطلاع رسانی در این مورد الزامی است ‌.

بخشدار بهمن افزود: اولویت برگزاری مراسم در فضای باز مساجد و لزوم استفاده از ماسک باید از ساعت ۱۲ الی ۲ با رعایت فاصله یک متر با ۲۵ درصد ظرفیت ٬ عدم پذیرایی  ٬ استفاده از سجاده و مهر شخصی و اطلاع رسانی لازم در این خصوص باشد .