شناسه : 153411659

مدیران و مسئولین بیانیه گام دوم انقلاب رهبری را به کار گیرند


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در جلسه شورای اداری ابرکوه گفت : مسئولین و مدیران با الهام از بیانیه گام دوم انقلاب رهبری امورات و فعالیت خود را دنبال کنند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ٬ جلسه شورای اداری شهرستان ابرکوه، امروز جمعه ٢٤ اسفندماه با حضور آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، ‌محمدعلی طالبی‌استاندار یزد، ‌احمد ترحمی‌معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار، ‌عباس حیدری مدیرکل حوزه استاندار، ‌حجت الاسلام عباس زارع" ‌مشاور استاندار در امور روحانیون، ‌حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی ‌امام جمعه، محمد کاظمی نسب ‌فرماندار ابرکوه ٬ حجت الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن ٬ علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری٬ غلامرضا حیدری معاون فرماندار ٬ عباس مهری بخشدار مرکزی ٬ محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن و اعضای شورای اداری این شهرستان در فرمانداری ابرکوه برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت : چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی را فراهم کرده تا همه ادارات و ارگانها نسبت به بررسی و بازنگری عملکرد خود بپردازند و نقاط ضعف و قوت خود را مورد بازبینی قرار دهند .

آیت‌الله ناصری عنوان کرد: تمامی دشمن و استکبار جهانی همیشه در این 40 ساله انقلاب جهت به زانو درآوردن انقلاب تلاش و هزینه می‌کنند؛ اما هرروز شاهد رویش‌های جدیدی در این انقلاب هستیم و نسلی که دشمن می‌خواهد آنان را از نظام دور کند، هرروز بیش از گذشته به این انقلاب امیدوار می‌شوند.

وی اظهار داشت : : امروز مسؤولین باید عملکرد خود را محاسبه کنند که در مقابل خون شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و مدافع حرم چه کرده‌اند و با نگاه به گذشته کوتاهی یا کم‌تحرکی  خود را در سال آینده جبران کنند .

امام جمعه یزد به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و خاطرنشان کرد : رهبر معظم انقلاب در این بیانیه تاکید کردند که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب همیشگی است و دلیل این موضوع هم پایه‌های انقلاب که برگرفته از ارزش‌های اسلامی و قیام حضرت امام حسین(ع) است و در این راستا از استاندار یزد می‌خواهم به همه فرمانداران، مسئولان و کارکنان ادارات ‌ابلاغ کند این بیانیه را به دقت مورد مطالعه قرار دهند ‌تا در تمام فعالیت‌های پیش روی خود، نقشه راه قرار دهند.