شناسه : 1474812
فرماندار ابرکوه در مراسم افتتاح نمایشگاه فرهنگی ،مذهبی شهر مهردشت :

فعالیت جوانان شهر مهردشت قابل تقدیر است/بایاری روحانیون از فرهنگ عاشورا بهره بگیریم


به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از ابرنیوز اسماعیل برزگرزاده در مراسم افتتاح نمایشگاه فرهنگی ،مذهبی” بال سرخ عاشورا و بال سبز انتظار” در شهر مهردشت ضمن تقدیر از این کار ارزشی اظهار داشت:فرهنگ محرم و جهاد و شهادت جزیی از زندگی ما است و همه حیات ، عشق و احساس و عواطف خود  را مدیون فرهنگ عاشورایی هستیم. وی افزود:اگر آنگونه که بزرگان توصیه کرده اند در برگزاری مراسم محرم بکوشیم باعث رشد و کمال انسان و جامعه می شود و به عنوان مهمترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی غرب به حساب می آید و باید با همکاری روحانیون از این پتانسیل ارزشی نهایت بهره را برد. وی در مورد این نمایشگاه اظهار داشت:نیاز است که راهنمایان آشنا در هر غرفه نسبت به تبیین اهداف برگزاری این نمایشگاه ارزشی برای بازدیدکنندگان اقدام کنند. برزگرزاده ادامه داد:همگان باید تلاش کنند که چنین نمایشگاه هایی در ایام و مناسبت های دیگر نیز برگزار شود. به گزارش ابرنیوز،این نمایشگاه دردهه اول محرم میزبان عاشقان حسینی شهرستان ابرکوه است.
فرماندار ابرکوه در مراسم افتتاح نمایشگاه فرهنگی ،مذهبی شهر مهردشت :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از ابرنیوز اسماعیل برزگرزاده در مراسم افتتاح نمایشگاه فرهنگی ،مذهبی” بال سرخ عاشورا و بال سبز انتظار” در شهر مهردشت ضمن تقدیر از این کار ارزشی اظهار داشت:فرهنگ محرم و جهاد و شهادت جزیی از زندگی ما است و همه حیات ، عشق و احساس و عواطف خود  را مدیون فرهنگ عاشورایی هستیم.

وی افزود:اگر آنگونه که بزرگان توصیه کرده اند در برگزاری مراسم محرم بکوشیم باعث رشد و کمال انسان و جامعه می شود و به عنوان مهمترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی غرب به حساب می آید و باید با همکاری روحانیون از این پتانسیل ارزشی نهایت بهره را برد.

وی در مورد این نمایشگاه اظهار داشت:نیاز است که راهنمایان آشنا در هر غرفه نسبت به تبیین اهداف برگزاری این نمایشگاه ارزشی برای بازدیدکنندگان اقدام کنند.

برزگرزاده ادامه داد:همگان باید تلاش کنند که چنین نمایشگاه هایی در ایام و مناسبت های دیگر نیز برگزار شود.

به گزارش ابرنیوز،این نمایشگاه دردهه اول محرم میزبان عاشقان حسینی شهرستان ابرکوه است.