به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ،جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری  با حضور علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان ، در محل فرمانداری تشکیل شد .

اسحاقی ضمن تبریک هفته منابع طبیعی و آبخیزداری گفت : در این هفته درخت کاری در سطح شهرستان انجام شود و حضور همگانی مردم در این عرصه لازم و ضروری است .

 علی اکبر اسحاقی افزود : در هفته منابع طبیعی ، خدمات منابع طبیعی و آبخیزداری اطلاع رسانی شود و مردم باید از فعالیتهای منابع طبیعی آگاه شوند .

وی با تاکید بر لزوم حفظ و احیای منابع طبیعی اظهار داشت : فرهنگ سازی مناسب جهت مشارکت همه مردم در حفظ این سرمایه های ملی انجام شود و به همین منظور در هفته منابع طبیعی با همکاری تمامی دستگاه های اجرائی فرهنگ منابع طبیعی گسترش یابد.

اسحاقی ادامه داد : دانش آموزان احترام به طبیعت را مد نظر قرار دهند و در این خصوص مدیران مدارس مشاوره لازم را به آنان بدهند .

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری ابرکوه هم گفت: برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی مختلفی در طول هفته منابع طبیعی برای ترویج و گسترش فرهنگ این بخش پیش‌بینی‌ شده است.

مرتضی سعیدی اظهار داشت : آئین جشن درختکاری به یاد ۲۷۵ شهید شهرستان با توجه به شعار امسال منابع طبیعی یکی از برنامه ها عنوان کرد .

وی همچنین توزیع نهال رایگان ، اجرای طرح جنگلانه با کشت درختان بادام‌ کوهی در مراتع با مشارکت دامداران ، تجلیل از خبرنگاران در حوزه منابع طبیعی و اعزام کارشناس به مدارس به‌ منظور ترویج و اشاعه فرهنگ منابع طبیعی بخشی از برنامه‌های این هفته بیان کرد .
این مسئول ، بازدید دانشجویان از طرح‌های آبخیزداری ، پیاده‌روی بانوان کارکنان ادارات و نهادها و نواختن زنگ انقلاب در مدارس ابرکوه و نمایشگاه گیاهان دارویی در محل اداره منابع طبیعی را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد.


IMG_1459.gif IMG_1460.gif IMG_1462.gif IMG_1463.gif IMG_1464.gif IMG_1465.gif IMG_1466.gif IMG_1467.gif
بله