شناسه : 618162

فرماندار ابركوه بمناسبت 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز را به ميهن اسلامي تبريک گفت


  بسم الله الرحمن الرحیم در بخش هايي از اين پيام آمده است، ايران اسلامي دوران سخت طاقت فرساي جنگ تحميلي را با عزت و اقتدار پيمود، ايراني که زنان و مردان مسلمان و غيور آن براي فرداي بهتر با دل و جان در مقابل دشمنان ايستادند.      اين روز يکي از خاطره انگيزترين روزهاي تاريخ انقلاب اسلامي است.     اينجانب فرا رسيدن بيست و ششم مرداد ماه سالروز ورود افتخار آفرين آزادگان عزيز را به امام زمان عج الله تعالي فرجه الشريف، رهبر گرانقدر انقلاب اسلامي، مردم مسلمان و شما آزادگان عزيز تبريک و تهنيت عرض مي نمائيم.    در اين پيام با گراميداشت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور تاکيد شده، روز 26 مرداد، ميهن اسلامي شاهد حضور عزيزاني بود که پس از سالها اسارت قدم به خاک پاک ميهن اسلامي خود گذاشتند.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

در بخش هايي از اين پيام آمده است، ايران اسلامي دوران سخت طاقت فرساي جنگ تحميلي را با عزت و اقتدار پيمود، ايراني که زنان و مردان مسلمان و غيور آن براي فرداي بهتر با دل و جان در مقابل دشمنان ايستادند.

 

  اين روز يکي از خاطره انگيزترين روزهاي تاريخ انقلاب اسلامي است. 

 اينجانب فرا رسيدن بيست و ششم مرداد ماه سالروز ورود افتخار آفرين آزادگان عزيز را به امام زمان عج الله تعالي فرجه الشريف، رهبر گرانقدر انقلاب اسلامي، مردم مسلمان و شما آزادگان عزيز تبريک و تهنيت عرض مي نمائيم.

  در اين پيام با گراميداشت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور تاکيد شده، روز 26 مرداد، ميهن اسلامي شاهد حضور عزيزاني بود که پس از سالها اسارت قدم به خاک پاک ميهن اسلامي خود گذاشتند.