به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ،جلسه هماهنگی سیاستگزاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور امام جمعه ، فرماندار ابرکوه و اعضای شورا در محل دفتر کار فرماندار برگزار شد .

امام جمعه ابرکوه در این جلسه گفت : آنچه که برای همه ما مهم است و هدف بزرگ است ، استمرار پاسداشت انقلاب در همه زمینه ها است .انقلابی که بزرگترین معجزه قرن بوده و آینه تمام نمای تمام اسلام و هویت ملتهای مسلمان است. انقلابی که در آسمان تاریکیها و دوران جاهلیت مدرن خورشید تابناک شد و این لطف خدا و  وانفجار نور بود.

حجت الاسلام حسینی افزود : آنچه که برای همه ما ضرورت پیگیری دارد و تاکید به این نکته است ک ضرورت بر حفظ نظام یک اصل غیر قابل خدشه است چرا که نظام موجود انقلاب است وهمه ارزشها باید در آن متجلی باشد.

وی اظهار داشت : گرامیداشت چهل ساله انقلاب با نگاهی دیگر به معنی شکرگزاری به پیشگاه خداست و چهل سال دفع دسیسه است.دشمن چهل سال تمام ترفند های خود را در زمینه های سیاسی اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی به کار برد .آنچه که خط قرمز بر دسیسه های انان کشیده خداست.ما فقط ادای تکلیف میکنیم. آنچه که نتیجه بخش است خداست.باید به نسل سوم و چهارم انقلاب این نکته را تاکید کنیم که این نظام وانقلاب به بهای خون پاک صدها هزار از بهترین گلهای پرپر است.آسان بدست نیاوردیم که به آسانی ارزشها را مخدوش کنند واسیب بزنند.اگر دشمن گزینه های مختلف را روی میز خود بر نداشته ما هم باید بطور شاخص این نکته را بفهمانیم که گزینه ما گزینه متفاوت ملت ماست.

مسئول تبلیغات اسلامی استان گفت:انقلاب اسلامی ایران ما وارد چهل سالگی خود شد و این انقلاب فرهنگی و ایدئولوژی و انقلابی ناب است آنها برای اینکه این انقلاب ناب را کنار بگذارند داعش و مخالف درست کردند.

حجت الاسلام فخرالدینی افزود : دستور کار جهت اجرای برنامه ها بر عهده کار گروه ها است . لازم است شاعران شهرستان که زیاد هم هستند جمع شده و نسبت به سرودن شعر و خاطره گویی از انقلاب اقدام کنند .مقداری کارها در دست خود مردم است ترتیبی اتخاذ شود که از خیرین شهرستان در مراسمی تجلیل به عمل آید.

فرماندار ابرکوه گفت : گرامیداشت چهلمین سالگرد اهمیت و ضرورت دارد.دنیا بر اساس تفکرات و اندیشه ایسم هایی است که در دنبا برای خودشان حکومتهایی به وجود آورده اند .

کاظمی نسب افزود : با بررسی هایی که شده دولتها و حکومتها نتوانسته اند نظر مردم را جلب کنند و عموما مردم ناراضی هستند .دنیا به شدت نیازمند پارادایم نظام اجتماعی است و برخواسته از تفکر شیعی و ائمه اطهار است .مسلما باید از این مکتب یک تئوری مناسبی بیرون بیاید .انقلاب اسلامی این مهم را بطور خوب مد نر قرار داده است. دشمنانی که سنگ اندازی میکنند بر علیه نظام مقدس بر اصل تفکر اسلامی میترسند و وحشت این را دارند که انقلاب اسلامی فراگیر شود .قانون اساسی ما قوانینی دارد که مهمترین قوانین دنیاست انشااله که با حاکمیت شدن این قانون و تقویت آن شاهد انقلابی شکوهمند وپیروزی نهایی که قران وعده داده است باشیم.

وی اظهار داشت :انتظار ما از هر کار گروه این است که برنامه های خلاقانه و مبتکرانه خود را اجرا کنند و در دستور کار خود قرار دهند.هر کار گروه که سیزده تا میباشد وظیفه دارند که در آن کارگروه چهل برنامه اجرا کنند و بخشهای بهمن و مرکزی نیز چهل برنامه در بخش داشته باشند.


IMG_8337IMG_8337.JPG IMG_8339IMG_8339.JPG IMG_8341IMG_8341.JPG IMG_8343IMG_8343.JPG IMG_8344IMG_8344.JPG IMG_8345IMG_8345.JPG IMG_8346IMG_8346.JPG IMG_8347IMG_8347.JPG IMG_8350IMG_8350.JPG IMG_8351IMG_8351.JPG
بله