شناسه : 157706845

شورای مشورتی می تواند به وحدت تبدیل شود


نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی در جلسه مشورتی بخش بهمن گفت: شورای مشورتی می تواند به وحدت تبدیل شود و جلسات ماهیانه با فرماندار و بخشدار تشکیل داده تا مشکلات و گره ها باز شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،عصر پنجشنبه جلسه مشورتی و هم اندیشی با حضور محمدرضا صباغیان نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ،محمد علی اکرمی بخشدار بهمن وبرخی معتمدین و شوراهای اسلامی در سالن اجتماعات بخشداری بهمن تشکیل شد.
نماینده مردم شهرستان های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در این جلسه گفت: شورای مشورتی می تواند به وحدت تبدیل شود و جلسات ماهیانه با فرماندار و بخشدار تشکیل داده تا مشکلات و گره ها باز شود .
محمدرضا صباغیان افزود:جهت بررسی مسایل و مشکلات ،کارگروه هایی برای همه شهرستان ها با حضور مسئولین استانی تشکیل   داده ایم و با اولویت پیگیری می شود .
 وی با اشاره به سفر به شهرستان های زیر مجموعه خود گفت: این سی امین سفر است که تمام شهرستان ها را رفته ام و بعضی از مسائل در استانها حل نمی شود که با جلسه با وزرا در تهران جهت حل مسائل و مشکلات برگزار و پیگیری می کنیم .
صباغیان اضافه کرد: بیش از ۱۰۰ جلسه تا کنون با وزرا در کنار امور مجلس داشته ایم و ۵۰۰ دستور از وزرا گرفته ایم که حدود ۱۰۰ مورد از این دستورات مربوط به شهرستان ابرکوه می باشد و برخی جلسات ما نیز به این بخش به من برمی گردد .
نماینده مردم ابرکوه خاطرنشان کرد :بحث میراث فرهنگی در استان یزد خوب کار شده ولی در بخش بهمن نیاز به پیگیری بیشتر و کار می باشد و بخشدار و شوراهای اسلامی در این خصوص پیگیری نمایند .
محمدرضا صباغیان در ادامه تصریح کرد: مسائل و مشکلات بخش از جمله بیمه کارگران را مکتوب نمایید و جهت اقدام لازم و پیگیری به اینجانب ارسال شود .
وی در مورد احداث جاده مواصلاتی صفا شهر به ابرکوه نیز گفت:تاکنون هشت میلیارد تومان از وزیر راه بابت این جاده اخذ شده و اجرا شده است ضمن اینکه ادامه احداث این جاده در اولویت کار ما می باشد و انشاالله جهت اتمام پیگیری خواهد شد.