شناسه : 611057
فرماندار ابركوه:

شهرستان ابركوه آماده وپذيرائي از مسافران نوروزي است


فرماندار ابركوه ضمن تبريك فرا رسیدن عيد نوروز به همشهریان و میهمانان نوروزی اظهار داشت: این شهرستان آمادگي لازم وكافي را درپذيرائی از ميمانان نوروزي دارد.
فرماندار ابركوه:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري،اسماعیل برزگرزاده در اين باره اظهار داشت؛ ابركوه با پتانسيل هاي گردشگري و بیش از 300 اثر تاریخی که 120 اثر از این آثار در فهرست ملی کشور به ثبت رسیده است و همچنین قرار گرفتن درمسير عبور چندين استان، سالانه میزبان تعدادزيادي از مسافران نوروزي است که از این شهرستان گذر و ساعاتی از وقت خود را در آن می گذرانند.

وی خاطر نشان کرد:به جهت خدمات رساني بهتر كارگروه هاي تسهيلات نوروزي ازجمله راهنمايي واسكان ،حمل ونقل ،توزيع كالاوخدمات ،امدادرساني ،فضا سازي آثار تاريخي ،خدمات بين راهي ،فرهنگي وروابط عمومي وكارگروه نظارت برفعاليت هاي نوروزي تشكيل شده  و تمام شهرستان برای خدمت رسانی به میهمانان عزیز در این شهرستان بسیج شده است و امیدواریم بتوانیم میزبان شایسته ای برای آنان باشیم.
برزگرزاده افزود:در ابرکوه فرصت های سرمایه گذاری بی شماری وجود دارد که امیدواریم مسافران نوروزی علاوه بر توجه به جنبه های گردشگری شهرستان به این مسائل نیز توجه کنند.