شناسه : 159783782

سیره و تفکر بسیجی، علاج همه مشکلات کشور است


فرماندار ابرکوه در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج،گفت: زنده بودن کشور مرهون تفکر بسیجیانی است که از اول انقلاب تاکنون در میدان همیشه حضور داشته و از کیان مقدس جمهوری اسلامی، از مرزهای عینی و ذهنی و تعصبات و اعتقادات ملت ایران به نحو شایسته‌ای دفاع کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه: محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه به همراه معاونین و بخشدار مرکزی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده، جانشین و مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار در حاشیه این دیدار گفت: امام خمینی (ره) با اشراف به شرایط جامعه، الهام از احکام مقدس دین اسلام و تحلیل بسیار دقیق و زیبایی که از مفهوم حاکمیت مردم بر مردم داشت، با یک ابتکار شایسته ثمره‌ای را تحت عنوان بسیج به وجود آورد و آن را به تفکری تبدیل کرد که درمان همه دردهای اقتصادی، سیاسی فرهنگی، اجتماعی و ... بشریت خواهد بود.

کاظمی نسب افزود: امام راحل با گنجاندن نهاد مقدس بسیج در بدنه حاکمیت، به نوعی کشور را در برابر تمام آفات، بلایا و آسیب‌های طبیعی و غیرطبیعی و بعضاً آنچه توسط دشمنان داخلی و خارجی به وجود می‌آید، واکسینه کرده و این مهم را در جامعه نهادینه کرد که تفکر بسیجی می‌تواند در مقابل هر مشکلی قد علم کند.

وی زنده بودن کشور را مرهون تفکر بسیجی دانست و تصریح کرد: بسیجیان از اول انقلاب تاکنون در میدان همیشه حضور داشته و از کیان مقدس جمهوری اسلامی، از مرزهای عینی و ذهنی و تعصبات و اعتقادات ملت ایران به نحو شایسته‌ای دفاع کردند.

فرماندار ابرکوه یادآور شد: هر چند در موج سوم شیوع ویروس کرونا شهرستان در شرایط بحرانی قرار گرفت و آبان سختی را پشت سر گذاشتیم؛ اما بسیجیان در بخش‌های مختلف و به‌ویژه در خط مقدم و دوشادوش مدافعان سلامت ورود کرده و یاری گر کادر درمان شدند.

مقام عالی دولت در ابرکوه ادامه داد: در دوران دفاع مقدس که زیباترین و باشکوه‌ترین وقایع تاریخ بشریت در آن ثبت شده است با غلبه تفکر بسیجی شاهد بودیم که چگونه مردم با دست‌خالی در مقابل آرایش نظامی دشمن متجاوز و نظام استکبار ایستادگی کردند.

کاظمی نسب تأکید کرد: امروز با وجود ویروس کرونا بسیجیان تنها سنگر خود را تغییر داده و همچون سال‌های دفاع مقدس در کنار رزمندگان خط مقدم مبارزه با کرونا ایستادگی می‌کنند.