شناسه : 620261
نمازگزاران جمعه ابرکوه به صورت رایگان ویزیت می شوند

سه شنبه 18 مرداد 1390


  حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امروز در گفتگو با خبرنگار یزدفردا  در ابرکوه اظهار داشت: به دنبال مصوبه جلسه ستاد نماز جمعه در راستای حضور پزشک عمومی، جهت معاینه و درمان بیماران نمازگزار به صورت صلواتی و رایگان ، این برنامه از ماه گذشته آغاز شده است. امام جمعه ابرکوه افزود: درماه مبارک رمضان و علاوه بر درمان بیماران نمازگزارجمعه، اورژانس نیز از ساعت 11 صبح، در جایگاه وحدت آفرین جمعه حضور می یابد تا درمان بخش مشکلات احتمالی و اورژانسی نمازگزاران باشد. حسینی یادآور شد:این اقدام بسیار زیبا ، به جا و خداپسندانه، موجبات رضایتمندی نمازگزاران را فراهم ساخته و با استقبال روبرو شده است. به گفته وی، در این راستا، بیماران نیازمند و مددجویان بی بضاعت نیز می توانند روزهای جمعه به این مرکز درمانی مراجعه و اقدام به معالجه خود نمایند. حسینی افزود: حضور پزشک معالح در روزهای جمعه و در مصلای شهدای محراب شهرستان، به صورت ثابت همه هفته استمرار خواهد یافت.  امام جمعه ابرکوه در خطبه نماز جمعه قبل ، از همکاری شبکه بهداشت و در مان شهرستان به جهت همکاری در اعزام پزشک عمومی به محل اقامه نماز جمعه شهرستان تقدیر نموده بود.  
نمازگزاران جمعه ابرکوه به صورت رایگان ویزیت می شوند

 

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امروز در گفتگو با خبرنگار یزدفردا  در ابرکوه اظهار داشت: به دنبال مصوبه جلسه ستاد نماز جمعه در راستای حضور پزشک عمومی، جهت معاینه و درمان بیماران نمازگزار به صورت صلواتی و رایگان ، این برنامه از ماه گذشته آغاز شده است.

امام جمعه ابرکوه افزود: درماه مبارک رمضان و علاوه بر درمان بیماران نمازگزارجمعه، اورژانس نیز از ساعت 11 صبح، در جایگاه وحدت آفرین جمعه حضور می یابد تا درمان بخش مشکلات احتمالی و اورژانسی نمازگزاران باشد.

حسینی یادآور شد:این اقدام بسیار زیبا ، به جا و خداپسندانه، موجبات رضایتمندی نمازگزاران را فراهم ساخته و با استقبال روبرو شده است.

به گفته وی، در این راستا، بیماران نیازمند و مددجویان بی بضاعت نیز می توانند روزهای جمعه به این مرکز درمانی مراجعه و اقدام به معالجه خود نمایند.

حسینی افزود: حضور پزشک معالح در روزهای جمعه و در مصلای شهدای محراب شهرستان، به صورت ثابت همه هفته استمرار خواهد یافت.

 امام جمعه ابرکوه در خطبه نماز جمعه قبل ، از همکاری شبکه بهداشت و در مان شهرستان به جهت همکاری در اعزام پزشک عمومی به محل اقامه نماز جمعه شهرستان تقدیر نموده بود.