شناسه : 153513914

سرازیر شدن سیل از سمت غرب به طرف شهرستان


محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه گفت: با توجه به وزش طوفان و سرازیر شدن سیل از سمت غرب به طرف سد روستای رحیم آباد شهرستان ابرکوه کلیه نیروهای امدادی و امکانات و ظرفیت های شهرستان باید به صورت آماده باش کامل باشند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ؛ جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دوشنبه شب 12فروردین ماه به ریاست محمد کاظمی نسب  فرماندار ، علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ، غلامرضا حیدری معاون فرماندار ، محمد علی اکرمی بخشدار بهمن ، عباس مهری بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران و مسئولین در محل اتاق کار فرماندار تشگیل گردید و در نهایت فرماندار و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران از سد روستای رحیم آباد فراغه و پل چهل زرعی واقع در جاده سورمق- شیراز بازدید کردند.

در این جلسه فرماندار گفت : با توجه به وزش طوفان و سرازیر شدن سیل از سمت غرب به طرف سد روستای رحیم آباد شهرستان ابرکوه کلیه نیروهای امدادی و امکانات و ظرفیت های شهرستان باید به صورت آماده باش کامل باشند .

 همچنین محمد کاظمی نسب با تاکید بر ضرورت نظارت وانجام خدمات رسانی به مسافران نوروزی و نیز لزوم حفظ آمادگی کامل تمامی دستگاه‌ها برای مدیریت حوادث طبیعی با توجه به پیش‌بینی افزایش بارندگی در روزهای آینده از کلیه مسئولین مربوطه خواست در محل کار خود حضور داشته باشند.

در پایان هر یک از اعضای ستاد گزارش های خود را ارائه دادند و مقرر گردید نسبت به تخلیه آب سد رحیم اباد فراغه بنا به ضرورت اقدام گردد.