ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی ابرکوه افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه به نقل از ایرنا: ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی ابرکوه همزمان با هفته کار و کارگر( پنجم تا 11اردیبهشت) با صرف 90 میلیارد ریال هزینه و با یکهزار و 900 مترمربع زیربنا در 2طبقه ساخته شدو با حضور سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به بهره برداری رسید .

 

ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی ابرکوه افتتاح شد

به گفته مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد درمانگاه یاشده در زمینی به مساحت پنجهزار و900متر مربع ساخته شد .

محمدحسین توحیدی فر، افزود: ساخت درمانگاه اسفند 94 در سفر ریاست جمهوری به استان آغاز شد که قرار بود ظرف 2سال ساخته شود و در کمتر از 18ماه تکمیل و به بهره برداری رسید.

وی گفت : برای ساخت درمانگاه 65میلیارد ریال و برای تجهیز و راه اندازی آن 25میلیارد ریال از محل سازمان تامین اجتماعی هزینه شد .

وی دوشنبه شب با بیان اینکه درمانگاه یادشده در یک نوبت کاری فعالیت دارد، اظهار کرد: این مرکز درمانی دارای بخش های دندانپزشکی ، مامایی ، تزریقات و پانسمان ، پزشک عمومی ، دمانگاه تخصصی ، داروخانه ، آزمایشگاه نمونه گیری و ویزیتور است .

در مراسم یاشده امام جمعه ، نماینده شهرستان های ابرکوه، مهریز، خاتم، بهاباد و بافق در مجلس ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد ، مدیرکل تامین اجتماعی استان ، فرماندار و جمعی از مسوولان حضور داشتند .