شناسه : 153773283

زنگ سپاس معلم در مدارس شهرستان ابرکوه به صدا در آمد


فرماندار ابرکوه با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و تبریک روز معلم، گفت: معلم قشر زحمتکش، پرتلاش و مایه افتخار جامعه است و همه باید در راستای توسعه، عمران و آبادانی شهرستان در سطوح و بخش های مختلف گام برداریم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ؛ به مناسبت روز معلم و همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم، با حضور "محمد کاظمی نسب" فرماندار شهرستان ، "حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی" اما جمعه ابرکوه ،"علی اکبر اسحاقی" معاون فرماندار،"عباس مهری" بخشدار مرکزی،"محمد علی کریمی " رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان "زنگ سپاس" در دبیرستان شهیده پروین روحی به منظور قدردانی از تمامی معلمان و فرهنگیان نواخته شد .

فرماندار ابرکوه با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و تبریک روز معلم، گفت: معلم قشر زحمتکش، پرتلاش و مایه افتخار جامعه است و همه باید در راستای توسعه، عمران و آبادانی شهرستان در سطوح و بخش های مختلف گام برداریم  .

کاظمی نسب افزود: معلمین حق بزرگی بر گردن ما دارند زیرا معلمین، ما را در راه سعادت و ارزش های اسلامی بهره مند ساخته اند.

وی خاطر نشان کرد: امروزه اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه معلمان و دستگاه تعلیم و تربیت، انتقال اهداف و آرمان‌های شهدا به دانش آموزان و ادامه راه آنان است و همچنین این معلمان هستند که تربیت کننده این سرمایه اثر بخش در کشورند و اگر از ظرفیت و توانایی‌های خود برای تربیت شاگردانشان استفاده کنند، می‌توانند جامعه را اصلاح کنند.

در پایان این مراسم "زنگ سپاس" توسط مسئولین نواخته شد وبا اهدای هدایایی از معلمان تجلیل به عمل آمد.

لازم به ذکر است زنگ سپاس در دیگر مدارس شهرستان ابرکوه به صدا در آمد.