به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ جلسه بررسی روند امدادرسانی به سیل زدگان بخش بهمن با حضور عباس مهری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، محمد علی اکرمی بخشدار بهمن و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان در محل بخشداری تشکیل شد.

بخشدار بهمن با اشاره به درخواست ها و مکاتبات متعدد مردم و نیاز به مساعدت آنان گفت: روند امدادرسانی به سیل زدگان باید تسریع شده و دستگاههای ذیربط حمایت لازم را به آسیب دیدگان در برنامه کاری خود داشته باشند.

محمدعلی اکرمی افزود: ادارات شهرستان و بخش بر اساس مصوبات ستاد بحران پیگیری و اقدام لازم جهت جبران خسارت‌های وارده شده بنمایند و گزارش خود را ارائه کنند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار نیز در این جلسه وظایف دستگاههای اجرایی را برشمرد و گفت: ترک فعل توسط دستگاه ها مشمول جرم بوده و هر دستگاهی در حوزه خودش در بحث پیشگیری و اقدام باید پیگیری ، مساعدت و اعمال نظارت کند.

عباس مهری اضافه کرد: وظیفه ستاد بحران شهرستان ، پیشگیری،  هماهنگی، جمع آوری آمار و اطلاعات و هماهنگی با ادارات کل و مدیران استانی است و دستگاهها می بایست وظایف خود را انجام دهند.

لازم به ذکر است که در بخش بهمن به تعداد ۱۰۳ منزل مسکونی ، ۴۵۰ کیلومتر جاده بین مزارع ، حدود ۳۰۰۰ متر قنوات و تعداد زیادی از چاههای کشاورزی خسارت ناشی از سیل بارندگی مورخ ۹۹/۹/۱۶ وارد شده است.


IMG_0324.jpg IMG_0326-2.jpg IMG_0328-1.jpg
بله