شناسه : 157659709

دیدار فرماندار با دانش آموز برترکنکور سراسری 98


فرماندار ابرکوه با حضور در منزل دانش آموز سید مهدی زارعزاده ابرقویی ،که در کنکور سراسری 98موفق به کسب رتبه یک منطقه 3 و رتبه ده کشوری در رشته علوم تجربی شده است با خانواده این دانش آموزان دیدار نمود و این موفقیت بزرگ را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛دیروز عصر محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ، محمد علی کریمی رئیس آموزش و پرورش ابرکوه و جمعی از مسئولین و معلمین با حضور در منزل دانش آموز سید مهدی زارعزاده ابرقویی ،که در کنکور سراسری 98موفق به کسب رتبه یک منطقه 3 و رتبه ده کشوری در رشته علوم تجربی شده است با خانواده این دانش آموزان دیدار نموده و این موفقیت بزرگ را تبریک گفتند.

فرماندار ابرکوه در این دیدار ضمن ابراز خرسندی و تبریک به این دانش آموز و خانواده محترمش و جامعه فرهنگیان شهرستان، گفت: این موفقیت اولین پله ترقی و پیشرفت بوده و لذا باید این تلاش را ادامه داد تا نتیجه مطلوب رشد علمی و معنوی حاصل گردد.

کاظمی نسب افزود : پس باید در همه بخشهای زندگی خود برای سایر دوستانتان الگوی مناسبی باشید چون وظیفه و مسئولیت شما در قبال جامعه از این به بعد بسیار سنگین تر است.

سید مهدی زارعزاده در پایان گفت :عامل اصلی این موفقیت را لطف خداوند و حمایت خانوا ده عزیزم که با پشتیبانی روحی و تحصیلی از من، نقش زیادی در کسب این رتبه داشتند.