شناسه : 158849516

دیدار فرماندار ابرکوه با فرمانده جدید نیروی انتظامی استان یزد


فرماندار ابرکوه در این دیدار با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان ابرکوه که بعنوان ورودی و دروازه استان یزد از سمت غرب کشور است و به لحاظ اهمیت آن از نظر امنیتی گفت: تکمیل و تجهیز ساختمان ایست و بازرسی فراغه برای کنترل ورودی و خروجی شهرستان و استان و ارتقا امنیت استان حائز اهمیت است و ابراز امیدواری کرد که این پروژه با تامین منابع مالی از محل اعتبارات ملی هر چه سریعتر تکمیل شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه در نشست صمیمی با سردار بهدانی فر فرمانده جدید نیروی انتظامی استان یزد دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار ابرکوه در این نشست ضمن تبریک انتصاب سردار بهدانی فر گفت: حضور پررنگ نیروی انتظامی در سطح جامعه باعث کاهش آسیب های اجتماعی و تاثیرگذار در برخوردهای قانونی و بازدارنده با متخلفین است.

کاظمی نسب با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان ابرکوه که بعنوان ورودی و دروازه استان یزد از سمت غرب کشور است و به لحاظ اهمیت آن از نظر امنیتی افزود: تکمیل و تجهیز ساختمان ایست و بازرسی فراغه برای کنترل ورودی و خروجی شهرستان و استان و ارتقا امنیت استان حائز اهمیت است و ابراز امیدواری کرد که این پروژه با تامین منابع مالی از محل اعتبارات ملی هر چه سریعتر تکمیل شود.

وی راه اندازی پلیس راه ابرکوه – خاتم را برای کاهش تصادفات جاده ای شهرستان و همچنین کنترل بار و ترافیکی در جاده های شهرستان مهم توصیف کرد و خاطر نشان کرد: افزایش ایمنی عبور و مرور و ارائه خدمات مطلوب و گسترده ترافیکی و پیشگیری  از وقوع حوادث از برنامه‌های مهم دولت  در راستای ارتقا سطح رضایتمندی عمومی در جامعه است.