شناسه : 148610585

دیدار فرماندار ابرکوه با خانواده جانباز 70 درصد


فرماندار در این دیدار گفت: پایداری ،صبر و مقاوت جانبازان در دوران دفاع مقدس را به عنوان ذخیره های ارزشمند انقلاب اسلامی یاد کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛با حضور محمد کاظمی نسب فرماندارابرکوه ،علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار،محمد علی اکرمی بخشدار بهمن، عباس مهری بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران و مسئولین از خانواده حاج احمد نعمتی زاده جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس دیدار و از رشادت و ایثار او تجلیل کردند.

فرماندار در این دیداربا بیان این که جانبازان و ایثارگران حق بزرگی بر مردم، انقلاب و کشور دارند گفت: امروز تمام ایرانیان، آزادی و امنیت خود را موهون مجاهدت ها و ایثارگری های رزمندگان میدانند.و یکی از وظایف اصلی مسئولان را دلجویی از خانواده های این عزیزان خاطر نشان کرد.

وی در مورد ارزش ایثار و جانبازی یادآور شد: ایثار از بارزترین نشانه انسان های مومن است و جانبازان عزیز نمونه این خصلت برتر در دیدگان ما هستند.

کاظمی نسب اظهار کرد:پایداری، صبر و استقامت جانبازان در دوران دفاع مقدس را به عنوان ذخیره های ارزشمند انقلاب اسلامی یاد کرد و همچنین باید از این منش وشیوه ی زندگی این بزرگواران به نسل جوان ما بیش از پیش انتقال یابد.

این جانباز عزیز 70 درصد در سال1365 در عملیات کربلای پنج در منطقه ی شلمچه با اصابت ترکش از ناحیه شکم و پا مجروح وبه درجه جانبازی نایل آمد.