شناسه : 158653378

دیدار با خانواده شهدا موجب امید و قوت قلب است


فرماندار ابرکوه عزت و اقتدار کشور در جهان را ناشی از مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت شهدا و ایثارگران و خانواده‌های سرافراز این افراد دانست و افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و مشاهده این صبر و صلابت، برای مسئولان موجب امید و قوت قلب است و مسئولان را به کار و تلاش بیشتر تشویق می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ عصر امروز محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه به همراه معاونین به مناسبت ایام الله دهه فجر از از خانواده حاج احمد نعمتی زاده جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس دیدار و از رشادت و ایثار او تجلیل کردند.

فرماندار ابرکوه  با بیان اینکه خانواده شهدا و ایثارگران چشم و چراغ اين ملت هستند، گفت: این هفته فرصت خوبی برای دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران است که حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولین دارند.

کاظمی نسب عزت و اقتدار کشور در جهان را ناشی از مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت شهدا و ایثارگران و خانواده‌های سرافراز این افراد دانست و افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و مشاهده این صبر و صلابت، برای مسئولان موجب امید و قوت قلب است و مسئولان را به کار و تلاش بیشتر تشویق می‌کند.

لازم به ذکر است این جانباز عزیز 70 درصد در سال1365 در عملیات کربلای پنج در منطقه ی شلمچه با اصابت ترکش از ناحیه شکم و پا مجروح وبه درجه جانبازی نایل آمد.