شناسه : 613094
پارساییان:

دو سالانه جشنواره آواها و نواهای محلی برگزار می شود


ابرکوه - خبرگزاری مهر: مسئول سازمان بسیج هنرمندان یزد از تلاش برای برگزاری دوسالانه جشنواره آواهای محلی استان خبر داد. علی محمد پارسائیان در حاشیه چهارمین جشنواره آوارها و نواهای محلی ابرکوه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جشنواره‌ های استانی به صورت متمرکز است و هر شهرستانی که آمادگی خود را اعلام کند، می ‌تواند مجری آن باشد. وی عنوان کرد: سازمان بسیج هنرمندان یزد از زمان فعالیت خود تاکنون برنامه ‌های خوبی برای جذب و ساماندهی هنرمندان داشته است. پارسائیان با بیان اینکه گروه های هنری برای هر کانون تعریف شده است، بیان داشت: برنامه‌ های مختلف این گروه‌ ها در قالب انجمن ‌های مربوطه مورد حمایت سازمان بسیج هنرمندان قرار می ‌گیرد. وی از تلاش بسیج هنرمندان برای تأمین زیرساخت برنامه ها سخن گفت و افزود: ایجاد حلقه های طرح شجره طیبه صالحین از مهمترین برنامه های در دستور کار است و تلاش می کنیم در تمام گروه های هنری دنبال شود.
پارساییان:
ابرکوه - خبرگزاری مهر: مسئول سازمان بسیج هنرمندان یزد از تلاش برای برگزاری دوسالانه جشنواره آواهای محلی استان خبر داد.

علی محمد پارسائیان در حاشیه چهارمین جشنواره آوارها و نواهای محلی ابرکوه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جشنواره‌ های استانی به صورت متمرکز است و هر شهرستانی که آمادگی خود را اعلام کند، می ‌تواند مجری آن باشد.

وی عنوان کرد: سازمان بسیج هنرمندان یزد از زمان فعالیت خود تاکنون برنامه ‌های خوبی برای جذب و ساماندهی هنرمندان داشته است.

پارسائیان با بیان اینکه گروه های هنری برای هر کانون تعریف شده است، بیان داشت: برنامه‌ های مختلف این گروه‌ ها در قالب انجمن ‌های مربوطه مورد حمایت سازمان بسیج هنرمندان قرار می ‌گیرد.

وی از تلاش بسیج هنرمندان برای تأمین زیرساخت برنامه ها سخن گفت و افزود: ایجاد حلقه های طرح شجره طیبه صالحین از مهمترین برنامه های در دستور کار است و تلاش می کنیم در تمام گروه های هنری دنبال شود.