شناسه : 156963826

دوندگان جاده ولایت در میان استقبال با شکوه مردم، وارد ابرکوه شدند


کاروان دو استقامت «ولایت» که مسیر شلمچه تا مشهد مقدس را طی می‌کنند، در میان استقبال باشکوه مردم ولایی ابرکوه، وارد این شهرستان شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه به نقل از خبرگزاری فارس؛ دوندگان دو استقامت جاده ولایت که هشتم تیرماه شلمچه را به مقصد مشهد مقدس ترک کردند، پس از عبور از شهرهای آبادان، اهواز، رامهرمز، بهبهان، دهدشت و اقلید پیش از ظهر امروز وارد ابرکوه شده و طی مراسمی مورد استقبال مردم این شهرستان قرار گرفتند.

تیم 20 نفره دوندگان دو استقامت با هدف احیا و ماندگاری جاده طریق الرضا مسیر حرکت حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) از مدینه تا مرو را در قالب دهمین جشنواره فرهنگی ورزشی رضوی جاده ولایت را طی می‌کنند که بیشترین مسافت آن در استان یزد است.

کاروانیان ولایت در ادامه مسیر از شهرهای تفت، یزد، بافق، بهاباد، طبس، بردسکن، کاشمر، نیشابور عبور کرده و در روز بیست و سوم تیرماه وارد مشهد مقدس خواهند شد.

آیین استقبال از این دوندگان با حضور احمد طالبی معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد، علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه، ورزشکاران و اقشار مختلف مردم در زورخانه پوریای ولی همراه با برنامه‌های متنوع برگزار شد.