شناسه : 157136571

دهیاران خادمین پرتلاش مردم در روستاها هستند


بخشدار مرکزی ابرکوه در مراسم تجلیل از دهیاران اظهار داشت: دهیاران خادمین پرتلاش مردم در روستاها هستند و با تلاش شبانه روزی خود در خدمت رسانی به مردم در جهت رفع مشکلات تلاش و کوشش دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ؛ به مناسبت ۱۴ تیر ماه سالروز تاسیس دهیاری ها مراسم تجلیل از دهیاران بخش مرکزی با حضور علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی فرماندار ، عباس مهری بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین به همت بخشداری مرکزی و شرکت تعاونی دهیاری برگزار شد .
بخشدار مرکزی به مناسبت ۱۴ تیر ماه سالروز تاسیس دهیاری ها ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای دهیاران گفت: باید به نقش دهیار و دهیاری در اداره روستا ها پرداخت و تلاش های صادقانه دهیاران بخش را ستود و آنان را باعث رشد و پیشرفت روستا ها دانست.
عباس مهری با توجه به عمران و آبادانی و خدمت رسانی بهینه به روستاها افزود: بهسازی فضای روستاها، آسفالت راه های سخت گذر و خاکی ، ایجاد اماکن ورزشی و پارک کودک از طرح‌های عمرانی است که در روستاها انجام شده است.
وی دهیاران را خادمین پرتلاش مردم در روستاها دانست و اظهار داشت: دهیاران با تلاش شبانه روز خود در خدمت رسانی به مردم در جهت رفع مشکلات تلاش و کوشش دارند.
مهری افزود : نامگذاری ۱۴ تیر به عنوان روز دهیار اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا ضمن  قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف در روستا دانستم که باید با ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.
در پایان مراسم با تبریک روز دهیار از نقش سازنده و کارآمد دهیاران در مدیریت روستا قدردانی شد و با اهداء هدایایی از آنان تجلیل شد .