فرماندار ابرکوه در پای صندوق رای:

 

 به گزارش فرمانداري ابركوه  اسماعیل برزگرزاده صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رای در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید با تأمل در وظایف خود در قبال انقلاب اسلامی و شهدا تلاش خود را برای سربلندی ایران اسلامی دوچندان کنیم.

وی افزود: دنیای استکبار به این دلیل با ایران اسلامی مخالفت می‌کند که یکی از اهداف انقلاب اسلامی که صدور انقلاب بوده، به تحقق پیوسته است.

برزگرزاده خاطرنشان کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای تأثیرگذاری بر انتخابات به کار بسته است اما به لطف و حضور بصیرانه مردم، تمام این تلاش‌ها ناکام می‌ماند.

وی بیان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام سیاسی هر کشور و نشان‌دهنده رضایت‌مندی عامه مردم از نظامی است که در آن کشور مستقر است.

برزگرزاده خاطرنشان کرد: نظام اسلامی این افتخار را به دنبال خود دارد که بیشترین انتخابات را با توجه به عمر نظام برگزار کرده است و هیچ کشوری تاکنون موفق به انجام این کار نشده است و پرشمارترین انتخابات سالم را نسبت به کشورهای دیگر داشته است.

وی افزود: ملت ایران نیز طلایه‌دار حضور حداکثری در انتخابات برگزار شده بوده‌اند.مردم دنیا ایران را کانون صدور جنبش و بیداری اسلامی می‌دانند و رهبر معظم انقلاب نیز آن را مقدمه حرکت علیه جبهه استکبار توصیف کرده‌اند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه دشمنان نیز این مسئله را پیش‌بینی می‌کنند، افزود: آنان از هر اقدامی برای تخریب وجهه جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند و به خیال خود قصد مهار ایران را دارند و در این راه از هیچ حرکتی فروگذار نمی‌کنند.

فرماندار ابرکوه یادآور شد: تحریم‌ها در آستانه انتخابات و به ویژه تحریم نفتی که از همین حالا به معضلی برای خودشان تبدیل شده است، ایران‌هراسی و ایجاد یأس و ناامیدی، برخی از ترفندهای جبهه استکبار به سرکردگی آمریکاست.

برزگرزاده یادآور شد: آنان قصد دارند با این اقدامات علاوه بر کاهش حضور و تأثیرگذاری ایران در معادلات جهانی، مشکلات اقتصادی دامنگیر خود را نیز فرافکنی کنند که این حربه‌ها این بار نیز با حضور بصیرانه مردم در پای صندوق‌های رأی به شکست می‌انجامد.

وی از مردم خواست: علاوه بر حضور پر شور در آزمون پیش‌رو، انتخاب گزینه اصلح را نیز مدنظر داشته باشند و با بصیرت به کسانی رأی دهند که با حضور سرنوشت‌ساز خود در مجلس شورای اسلامی منشأ تأثیرگذاری در پیشرفت ایران اسلامی باشند.

مردم ابرکوه با حضور در 43 صندوق اخذ رأی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آرای خود را برای انتخاب یک نماینده برای پنج شهرستان استان یزد شامل ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز به صندوق‌ها می‌ریزند.