شناسه : 158906589

دستگاههای اجرایی شهرستان برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی آماده باشند


معاون فرماندار ابرکوه با توجه به اهمیت مراتع و جنگل ها و نقش ارزشمند آنها در زندگی انسانها گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان باید جهت پیشگیری و مقابله با هرگونه حادثه آتش سوزی احتمالی در مراتع و بوستان های شهرستان آماده باش کامل باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ جلسه هماهنگی به منظور اطفا حریق در مراتع شهرستان ابرکوه به ریاست عباس مهری معاون فرماندار و با حضور جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار ابرکوه با توجه به اهمیت مراتع و جنگل ها و نقش ارزشمند آنها در زندگی انسانها گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان باید جهت پیشگیری و مقابله با هرگونه حادثه آتش سوزی احتمالی در مراتع و بوستان های شهرستان آماده باش کامل باشند.a

مهری افزود: آتش سوزی یکی از مهم ترین و خطرناک ترین عوامل تخریب ونابودی جنگل ها و مراتع به شمار می رود که متاسفانه همه ساله سطوح وسیعی از این منابع ارزشمند را تهدید نموده و خسارات فراوانی به بار می آورد.

در پایان دبیر مدیرت بحران فرمانداری از برگزاری مانور اطفا حریق به منظور آمادگی هرچه بیشتر دستگاه های امداد رسان در هفته جاری در بخش بهمن خبر داد.