به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، روز دوشنبه ، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به همراه محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ، غلامرضا حیدری معاون فرماندار ، عباس مهری بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین ، از روند ساخت باند دوم کنارگذر ابرکوه و راه آهن یزد، اقلید بازدید نمود .    

محسن صادقیان در حاشیه این بازدید گفت : در استان یزد بالغ بر ۱۷۰۰ پروژه نیمه تمام وجود دارد که از این تعداد ۱۷۰ پروژه عمرانی از نظر فیزیکی بالای ۶۰ درصد پیشرفت دارد.
وی بابیان اینکه این تعداد پروژه عمرانی یک تا ۲ سال تکمیل می شود، اظهار داشت: یکصد پروژه عمرانی در اولویت نخست برای تکمیل هستند که چندین پروژه آن در ابرکوه است.

صادقیان خاطرنشان کرد : احداث باند دوم کنارگذر ابرکوه از ابتدای ابرکوه تا مسجد محمدرسول الله که ۱۴ کیلومتر طول دارد از نیمه دوم پارسال آغاز شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد بابیان اینکه برای این مسیر ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه می شود، خاطر نشان کرد: این طرح با پیشرفت ۶۰ درصد پیش بینی می شود که در هفته دولت به بهره برداری برسد.


IMG_0532.gif IMG_0530.gif IMG_0525-1.gif IMG_0531-1.gif IMG_0535.gif IMG_0537-1.gif IMG_0452.gif IMG_0450.gif IMG_0449.gif IMG_0448.gif
بله