شناسه : 154951911

در استان یزد ۱۷۰۰ پروژه نیمه تمام وجود دارد


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در حاشیه بازدید از روند احداث باند دوم کنارگذر ابرکوه و راه آهن یزد، اقلید گفت: یکهزارو ۷۰۰پروژه عمرانی در بخش های مختلف استان یزد، نیمه تمام است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، روز دوشنبه ، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به همراه محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ، غلامرضا حیدری معاون فرماندار ، عباس مهری بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین ، از روند ساخت باند دوم کنارگذر ابرکوه و راه آهن یزد، اقلید بازدید نمود .    

محسن صادقیان در حاشیه این بازدید گفت : در استان یزد بالغ بر ۱۷۰۰ پروژه نیمه تمام وجود دارد که از این تعداد ۱۷۰ پروژه عمرانی از نظر فیزیکی بالای ۶۰ درصد پیشرفت دارد.
وی بابیان اینکه این تعداد پروژه عمرانی یک تا ۲ سال تکمیل می شود، اظهار داشت: یکصد پروژه عمرانی در اولویت نخست برای تکمیل هستند که چندین پروژه آن در ابرکوه است.

صادقیان خاطرنشان کرد : احداث باند دوم کنارگذر ابرکوه از ابتدای ابرکوه تا مسجد محمدرسول الله که ۱۴ کیلومتر طول دارد از نیمه دوم پارسال آغاز شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد بابیان اینکه برای این مسیر ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه می شود، خاطر نشان کرد: این طرح با پیشرفت ۶۰ درصد پیش بینی می شود که در هفته دولت به بهره برداری برسد.