شناسه : 1474692

درخشش جوانان هلال احمر ابرکوه در مسابقات ملی رباتیک


اعضای جوانان هلال احمر شهرستان ابرکوه در مسابقات ملی رباتیک خوش درخشیدند و مدال‌های طلا و نقره این المپیاد را از آن خود کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از ابرنیوز اعضای جوانان هلال احمر شهرستان ابرکوه در  مسابقات ملی رباتیک خوش درخشیدند و مدال‌های طلا و نقره این المپیاد را از آن خود کردند.

علی فاتحی‌نیا، دانش‌آموز پایه دوم رشته ریاضی فیزیک از دبیرستان ابوذر ابرکوه، با طراحی ربات امدادگر موفق شد رتبه نخست و مدال طلای این رقابت‌ها را از آن خود کند.

محمد منصوری نیز که در پایه دوم رشته ریاضی فیزیک دبیرستان ملاصدرا این شهرستان مشغول به تحصیل است، طراحی امدادگر مسیریاب جست‌وجوگر و مصدوم یاب را انجام داد و رتبه نخست و مدال طلای این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

وی عضویت در سازمان جوانان  هلال احمر و فعالیت در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی را علت موفقیت خود در این مسابقات اعلام کرده است.

محمد زارع نیز دیگر دانش‌آموز ابرکوهی است که در پایه دوم رشته برق دبیرستان علامه طباطبایی این شهرستان مشغول به تحصیل است و با طراحی امدادگر مصدوم یاب، رتبه نخست و مدال طلای این مسابقات را به خود اختصاص داده است.

محمدرضا عادل و محمدرضا صالح‌خواه و مهدی اوسطی نیز که هر سه در پایه ششم  ابتدایی دبستان شاهد و شهدای ابرکوه مشغول به تحصیل هستند، با طراحی ربات جهت‌یاب در مسیرهای پر پیج و خم، مقام دوم مسابقات را به خود

اختصاص داده و مدال نقره دریافت کردند.