شناسه : 1474882
فرماندار ابرکوه:

دانشجو قشر روشن بین جامعه و دارای جایگاه ارزشمندی در تعیین سرنوشت کشور است


  به گزارش روابط عمومی فرمانداری "اسماعیل برزگرزاده" فرماندار ابرکوه در دیدار تعدای از دانشجویان آموزشکده ی فنی شریف که در محل فرمانداری و به مناسبت 16 آذر(روز دانشجو) صورت گرفت، ضمن تبیین و تشریح جایگاه ارزشمند دانشجویان و مراکز آموزش عالی در حفظ استقلال و توسعه کشور، یاد و خاطره ی شهدای دانشجو را گرامی داشته و بر استمرار خوی استکبار ستیزی و مبارزه با استبداد و استعمار که جنبش دانشجویی کشور مفتخر به آن است، تاکید ورزید. برزگرزاده در ادامه با بر شمردن بخشی از مطالبات و انتظارات مقام معظم رهبری از دانشجویان شامل شرح صدر سیاسی،افسری جنگ نرم،مطالعه تاریخ،امید داشتن،پرهیز از افراط و تفریط،بهره گیری از منابع دینی و فرمایشات حضرت امام(ره)،اثرگذاری بر محیط دانشجویی و سعی وافر در علم اندوزی توام با معنویت و ... ،شناخت دشمن و اهداف آن را از ضروری ترین مواردی دانست که دانشگاهیان عزیز باید با روشنگری و بصیرت انقلابی در جهت تنویر افکارعمومی به آن بپردازند. شایان ذکر است در این جلسه مسئولین سایر مراکز آموزش عالی شهرستان نیز حضور داشتند.
فرماندار ابرکوه:

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری "اسماعیل برزگرزاده" فرماندار ابرکوه در دیدار تعدای از دانشجویان آموزشکده ی فنی شریف که در محل فرمانداری و به مناسبت 16 آذر(روز دانشجو) صورت گرفت، ضمن تبیین و تشریح جایگاه ارزشمند دانشجویان و مراکز آموزش عالی در حفظ استقلال و توسعه کشور، یاد و خاطره ی شهدای دانشجو را گرامی داشته و بر استمرار خوی استکبار ستیزی و مبارزه با استبداد و استعمار که جنبش دانشجویی کشور مفتخر به آن است، تاکید ورزید.

برزگرزاده در ادامه با بر شمردن بخشی از مطالبات و انتظارات مقام معظم رهبری از دانشجویان شامل شرح صدر سیاسی،افسری جنگ نرم،مطالعه تاریخ،امید داشتن،پرهیز از افراط و تفریط،بهره گیری از منابع دینی و فرمایشات حضرت امام(ره)،اثرگذاری بر محیط دانشجویی و سعی وافر در علم اندوزی توام با معنویت و ... ،شناخت دشمن و اهداف آن را از ضروری ترین مواردی دانست که دانشگاهیان عزیز باید با روشنگری و بصیرت انقلابی در جهت تنویر افکارعمومی به آن بپردازند.

شایان ذکر است در این جلسه مسئولین سایر مراکز آموزش عالی شهرستان نیز حضور داشتند.