بخشدار مرکزی در خصوص خطر شیوع بیماری کرونا در برداشت محصولات باغی ( آلوچه و زردآلو) با توجه به حضور کارگران غیر بومی مستقر در منطقه گفت: از دستگاه ها و ارگان های مربوطه انتظار می رود ضمن همکاری، نظارت جدی در توجه به شیوه نامه های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ستاد کرونا بخش مرکزی به ریاست محمود حاصلی بخشدار مرکزی و اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

بخشدار مرکزی در خصوص خطر شیوع بیماری کرونا در برداشت محصولات باغی ( آلوچه و زردآلو)  با توجه به حضور  کارگران غیر بومی مستقر در منطقه گفت: از دستگاه ها و ارگان های مربوطه انتظار می رود ضمن همکاری، نظارت جدی در توجه به شیوه نامه های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا داشته باشند.

محمود حاصلی با اشاره به کاهش محصولات کشاورزی سال جاری نسبت به سال های گذشته اذعان کرد: نگرانی کمتری در خصوص شیوع بیماری در باغات وجود دارد لذا با تشکیل تیم نظارتی تمرکز اصلی بر بازارچه های خرید و فروش محصول و محل اسکان کارگران غیر بومی باشد.

وی در خصوص اطلاع رسانی در فضای مجازی و تهیه بروشور آموزشی برای کلیه بهره برداران بخش مرکزی تاکید کرد و اظهار داشت: تامین ماسک و مواد ضد عفونی برای کارگران بومی و غیر بومی ضروری بوده و با افراد متخلف در اجرای پروتکلهای بهداشتی برخورد قانونی می شود.بله