شناسه : 158726460

حقوق شهروندی در درمانگاه ها با بهترین شکل رعایت شود


فرماندار ابرکوه در بازدید از درمانگاه تامین اجتماعی و درمانگاه شبانه روزی بخش بهمن گفت: درمانگاه های شهرستان باید در انجام امور مردم و رعایت حقوق شهروندی بیش از پیش فعالیت نموده و زمینه رضایتمندی عمومی را فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرماندری ابرکوه؛ محمد کاظمی نسب به همراه معاونین، بخشدار بهمن و رئیس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه از درمانگاه تامین اجتماعی و درمانگاه شبانه روزی بخش بهمن بازدید کردند و از بخش های مختلف در جریان روند رسیدگی به بیماران، وضعیت کادر درمانی و امکانات این مراکز قرار گرفتند.

فرماندار ابرکوه گفت: درمانگاه های شهرستان باید در انجام امور مردم و رعایت حقوق شهروندی بیش از پیش فعالیت نموده و زمینه رضایتمندی عمومی را فراهم کنند.

کاظمی نسب افزود: ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان ابرکوه تمام تلاش خود را برای تامین امکانات مورد نیاز مردم و کادر درمانی برای مقابله با این ویروس به کار می گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، از تلاش های پرستاران و کادر پزشکی که با خودگذشتگی و ایثار در خط مقدم نبرد با این بیماری هستند، جا دارد از زحمات این عزیزان تقدیر کرد.