شناسه : 158553913

حضور فرماندار ابرکوه در جمع دانش آموزان رأی اولی


فرماندار ابرکوه در دیدار با دانش آموزان رأی اولی گفت: انتخاب افراد اصلح از سوی شما رای اولی ها می تواند در گره گشایی از مشکلات کشور در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تاثیر به سزایی داشته باشد و باید با تحقیق و بررسی دقیق فرد مورد نظر خود را گزینش کنید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ همزمان با ایام الله دهه فجر محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه در جمع دانش آموزان آموزشگاه ابوذر حضور یافت و در خصوص انتخابات با رأی اولی ها به گفتگو پرداخت.

فرماندار ابرکوه در این دیدار به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: مردم ایران اسلامی چندی پیش پاینبدی خود را به نظام با شورای اسلامی، دشمنان را از ناکارآمد جلوه دادن نظام، نا امید کنند.

کاظمی نسب افزود: انتخاب افراد اصلح از سوی شما رای اولی ها می تواند در گره گشایی از مشکلات کشور در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تاثیر به سزایی داشته باشد و باید با تحقیق و بررسی دقیق فرد مورد نظر خود را گزینش کنید.

وی تصریح کرد: با حضور پر شور تمامی رای اولی ها در انتخابات شاهد برگزاری انتخاباتی سالم ،قانونمند و باشکوه خواهیم بود و حفاظت و صیانت از آرای رای دهندگان نیز وظیفه ما خواهد بود و تلاش می کنیم زمینه حضور آسان مردم را در پای صندوق های رای را فراهم نماییم.