حاميان احمدي نژاد در ابرکوه جشن پيروزي برپا کردند
در اين همايش بزرگ که در فضايي آرام برگزار شد بيانيه ستاد مردمي حمايت از دکتر احمدي نژاد قرائت شد.
در اين بيانيه از آحاد ملت ايران بخصوص جوانان و دانشجويان بخاطر آفريدن اين حماسه بزرگ قدرداني شده است.
مردم ابرکوه با پخش شربت و شيريني حضور بي نظير ايرانيان در انتخابات دهم و انتخاب مجدد دولت اصولگرا را گرامي داشتند.
از مجموع 28هزار و 273 راي ماخوذه اين شهرستان به ترتيب محمود احمدي نژاد 21 هزار و 659 راي ، ميرحسين موسوي 6 هزار و 376 راي ، محسن رضايي 187 راي و مهدي کروبي51راي را به خود اختصاص دادند.
عضو ستاد مرکزي استان يزد و دبير ستاد مردمي حمايت از دکتر محمود احمدي نژاد در ابرکوه نيز در بيانيه اي از حضور حماسي مردم تقدير کرد.
" جواد عادل " در اين بيانيه افزوده: ملت قهرمان ، سرافراز و بزرگوار ابرکوه – همشهريان عزيز اينک براي چندمين بار حماسه‌ اي بزرگ و برگ زريني در کتاب تاريخ شکوهمند انقلاب اسلامي ورق ‌خورد.
" ملت عدالت‌طلب و حق‌جوي ايران‌ زمين به همگان ثابت کرد که در راه تحقق عدالت و مبارزه بي‌امان با ظلم و بيداد سر از پا نمي‌شناسد".
"ملت بزرگوار ايران با بصيرت و تيزبيني ثابت کرد، که از حق تعيين سرنوشت خود در راه تحقق ارزشهاي والاي اسلامي و انساني استفاده خواهد کرد، و به هيچ احدي اجازه نخواهد داد تا با کدر کردن از سپهر روشن و درخشان پيش‌روي ملت و وطن عزيزمان، آينده‌ي زيبايي را که با تلاشهاي دولت خدمتگذار و همراهي هاي مردم فهيم ايران عزيز پديدار شده است، به تباهي بکشد".
وي افزود: حضور بي‌سابقه ملت ايران در نادرترين انتخابات رياست‌جمهوري تاريخ انقلاب اسلامي ، براي تثبيت قدمهايي است که چهارسال پيش در جهت حرکت به ‌سوي جامعه عادلانه مهدوي برداشته شده و خط بطلاني است بر تمام فريادها و نعره‌هايي که اين روزها گوش ملت نجيب ايران را آزار مي‌دهد.
" بي‌شک رأي قاطع مردم به تداوم مبارزه با فساد و اشرافي‌گري، سوءاستفاده از اموال و مناصب دولتي ، ويژه‌خواري و پديده آقازادگي نشان‌دهنده عزم راسخ فرزندان واقعي اميرالمؤمنين (ع) در سده حاضر براي تحقق دولت کريمه اسلامي است".
به گفته وي ، در اين دوره از انتخابات و ايام تبليغات، مصائب و تهمت ها و دروغ و شايعاتي به رهبر معظم انقلاب ، حضرت امام خامنه اي و رئيس‌جمهور محبوبمان دکتر محمود احمدي نژاد تحميل شد اما مقاومت و پايمردي اين بزرگواران و ولايت پذيري و هوشياري مردم غيور ايران تمام توطئه ها را خنثي نمود و روند عدالت طلبي را بيش از پيش و با اقتدار دنبال نمود.