شناسه : 148028563

جلسه ی پیگیری امور انتقال خون شهرستان ابرکوه


کاظمی نسب با اشاره به پیگیری های به عمل آمده در خصوص راه اندازی مرکز انتقال خون از کلیه عوامل و دست اندرکاران به ویژه مدیر کل انتقال خون استان یزد و استان فارس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ جلسه پیرامون پیگیری مرکز خون گیری شهرستان ابرکوه به ریاست کاظمی نسب فرماندار، دهقان مدیر انتقال خون شهرستان آباده ، اسحاقی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرماندار و جمعی از مدیران و کارشناسان ادارات برگزار شد.

در این جلسه فرماندار با اشاره به پیگیری های به عمل آمده در خصوص راه اندازی مرکز انتقال خون از کلیه عوامل و دست اندر کاران به ویژه مدیر کل انتقال خون استان یزد و استان فارس تقدیر و تشکر کرد.

کاظمی نسب اظهار امیدواری نمود تا با همکاری همه ی دستگاه های ذی ربط موضوع چارت نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز مرتفع گردد.وی قول مساعدت و پیگیری و تأمین بسیاری از ملزومات مورد نیاز را داد و رهنمود های لازم را در بحث همکاری بهینه بخشی در تأمین نیروی مورد نیاز ارائه نمود.

قابل ذکر است که این مرکز از 25/10/96 تا کنون هر دو هفته یک بار فعال بوده و در خدمت اهداء کنندگان خون میباشد.تاکنون 32 جلسه تشکیل گردیده که در هر جلسه 33واحد خون گیری انجام شده و هر واحد آن 400سی سی میباشد.