شناسه : 146803236

جلسه کارگروه تخصصی زنان و گروه کاری حقوق کودک و نوجوان


فرماندار ابرکوه در جلسه کارگروه تخصصی زنان بیان کرد؛ حق و حقوق زنان و کودکان به جایگاه اصلی خود از پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به زمان طاغوت باز گذشته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ؛جلسه ای باحضور کاظمی نسب فرماندار ابرکوه و اسحاقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و مهری سرپرست بخشدار مرکزی و اکرمی بخشدار بهمن و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

 در جلسه کارگروه تخصصی زنان با موضوع ؛کودکان کار،بازمانده زنان و کودکان از تحصیل و متکدی،ازدواج دختران زیر 15سال در این شهرستان مورد نقد و برسی قرار گرفت و مصوباتی در این خصوص تعیین شد. همچنین طرح ایجاد فضای اتاق مادر و کودک برای شیر دهی بانوان به کودکان ورسیدگی به بهداشت کودکان در مکان های عمومی شهر و سرویس های بهداشتی مطرح ومقرر شد که شهرداری ابرکوه در این خصوص اقدام نماید.

فرماندار ابرکوه دراین جلسه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و بیان کرد در حوزه زنان و کودکان از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاقات بسیار خوبی رقم خورده و آنچه تا کنون شاهد آن هستیم بازگشت حق و حقوق زنان به جایگاه اصلی خود نسبت به زمان طاغوت میباشد.