شناسه : 162406599

تمهیدات لازم برای پیشگیری از شیوع کرونا در شعب اخذ رای


فرماندار ابرکوه با اشاره به اینکه سلامت مردم و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا یکی از عوامل مهم در برگزاری انتخابات است افزود: در شعب های اخذ رای ناظرین بهداشتی حضور خواهند داشت و ناظرین بهداشتی باید شرایطی را فراهم آورند تا سلامت مردم و عوامل برگزارکننده به خطر نیفتد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ جلسه ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه به ریاست محمد حسین امامی فرماندار ابرکوه و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برکزار شد.

فرماندار ابرکوه در این گفت: باتوجه به وضع گرمی هوا و شرایط کرونایی، سیستم‌های سرمایشی و تهویه هوا مناسب در شعب اخذ رای باید مورد بررسی قرار گیرد.

محمد حسین امامی تاکید کرد: چک لیست های بررسی وضعیت شعب اخذ رای حتما در دستور کار اعضای مربوطه قرار گیرد و همچنین دستورالعمل های بهداشتی مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه سلامت مردم و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا یکی از عوامل مهم در برگزاری انتخابات است افزود:

در شعب های اخذ رای ناظرین بهداشتی حضور خواهند داشت و ناظرین بهداشتی باید شرایطی را فراهم آورند تا سلامت مردم و عوامل برگزارکننده به خطر نیفتد.

رئیس هیات اجرایی شهرستان در پایان بیان کرد: اعضای ستاد انتخابات شهرستان با همکاری و همدلی تلاش کنند تا انتخابات با رعایت قانون مداری و اخلاق مداری در بی طرفی کامل با مشارکت پرشور مردم در تراز نظام جمهوری اسلامی برگزار شود.