شناسه : 153204870

تحصیل را تا حد امکان ادامه دهید که پیشرفت وموفقیتتان در گرو آن است


فرماندار ابرکوه در مراسم تجلیل از برترین های علمی شهرستان گفت : دانش‌آموزان تاکنون موفقیت‌های خوبی کسب کرده‌اند که امیدواریم با تلاش دانش‌آموزان ، معلمان و والدین این جایگاه ارتقاء پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ؛ مراسم تجلیل از برترین های علمی شهرستان ابرکوه با حضور محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ، محمد علی کریمی رئیس آموزش و پرورش ، سید ابراهیم حسینی امام جمعه ، سید محمد تقی قیومی نیا خیر این مراسم و جمعی ازمدیران و مسئولین شهرستان در سالن فرهنگیان برگزار شد .

فرماندار ابرکوه گفت : بیشتر توجه خیرین سرمایه گذاری در کارهای عمرانی است ولیکن مهندس قیومی نیا نخستین بار مشوق مغزهای متفکر و استعداد های برتر شهرستان شدند.

محمد کاظمی نسب با تاکید بر این که ایجاد انگیزه در  دانش‌آموزان هدف این خیر است ، افزود: دانش‌آموزان تاکنون موفقیت‌های خوبی کسب کرده‌اند که امیدواریم با تلاش دانش‌آموزان ، معلمان و والدین این جایگاه ارتقاء پیدا کند.

کریمی مدیر آموزش و پرورش گفت: شهرستان ابرکوه دارای استعداد های نابی است که با اقدام هوشمندانه خیرین گرانقدر تقویت و شکوفا میگردد.

قیومی از آموزش و پرورش نیز تاکید کرد : موفقیت در هر عرصه ای قابل ستایش است و تشویق مسبب پیشرفت استعدادها است. همانطور که چهل درصد پیشرفت خود را مدیون تشویق پدرم میدانم.

وی توصیه کرد: تحصیل را تا حد امکان ادامه دهید که پیشرفت وموفقیتتان در گرو آن است.

در نهایت با اهداء لوح تقدیر از دانش آموزان برتر علمی  تجلیل شد .