شناسه : 153208187

تجلیل و پررنگ کردن نقش کارآفرینان لازم و ضروری است


فرماندار ابرکوه در جلسه هماهنگی برگزاری اولین جشنواره تجلیل از کارآفرینان گفت : برگزاری این جشنواره و پررنگ کردن نقش کارآفرینان لازم و ضروری است .

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، با حضور محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه و تعدادی از مسئولین و کارآفرینان شهرستان ، جلسه هماهنگی برگزاری اولین جشنواره تجلیل از کارآفرینان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اتاق کار فرماندار تشکیل شد .

 

فرماندار ابرکوه گفت : یکی از اهداف برگزاری این جشنواره رونمایی از 210 طرح که مشمول دریافت تسهیلات از محل اشتغال پایدار روستایی ، اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی شده اند ، می باشد .

 محمد کاظمی نسب اظهار داشت : برگزاری این جشنواره و پررنگ کردن نقش کارآفرینان لازم و ضروری است و ادارات کارآفرینان نمونه خود را جهت تجلیل در این جشنواره معرفی نمایند .

 وی از مسئولین و دست اندرکاران برگزاری این جشنواره تشکر و قدردانی نمود و ادامه داد : تعداد 150 کارگاه که بالای 5 نفر اشتغال زایی داشته اند و 30 نفر به عنوان نفرات برتر با انتخاب دستگاههای اجرایی و همچنین انتخاب کارآفرینان نمونه توسط اداره کار و دستگاه اجرایی با هدف ترویج کارآفرینی و ابتکار به جشنواره معرفی شوند .

 گفتنی است این جشنواره روز سه شنبه چهاردهم اسفندماه در سالن ارم برگزار خواهد شد .