شناسه : 153752846

تجلیل از کارگران زحمتکش شهرداری ابرکوه


فرماندار ابرکوه در روز جهانی کار و کارگر با اشاره به اهمیت تکریم مقام کارگران گفت : کارگران یکی از مهمترین اقشار تاثیر گذار و کاربردی جامعه هستند که تمامی چرخه های تولید و خدمت به دست این عزیزان به گردش درمی آید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ؛ شهرداری ابرکوه همزمان با 11 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر به پاس قدردانی از تلاش های کارگران زحمتکش مراسمی با حضور محمد کاظمی نسب فرماندار ، سید علیرضا رسولی شهردار ، اعضای شورای شهر و جمعی از کارگران شهرداری و مسئولین ابرکوه در خانه تاریخی مستوفی برگزار گردید.

فرماندار ابرکوه روز جهانی کار و کارگر را محضر حاضرین تبریک گفت و افزود:  بخش خدمات در شهرداری ها یکی از مهمترین بخش ها است و کارگران در سطح شهر با ایثار و فداکاری تمام تلاش خود را در جهت حفظ  سلامت و بهداشت شهروندان انجام میدهند و رضایتمندی شهروندان از مجموعه شهرداری در گرو فعالیتهای نیروهای بخش خدمات است .

کاظمی نسب با اشاره به اهمیت تکریم مقام کارگران اظهار داشت : کارگران یکی از مهمترین اقشار تاثیر گذار و کاربردی جامعه هستند که تمامی چرخه های تولید و خدمت به دست این عزیزان به گردش درمی آید.

وی همچنین از نقش مهم و دلسوزانه کارگران شهرداری در امورات مختلف جامعه و از جمله مبحث زیبا سازی و با نشاط کردن شهر قدردانی کرد .

در پایان این مراسم از کارگران نمونه شهرداری توسط مسئولین تجلیل به عمل آمد و از زحمات شبانه روزی آنان تقدیر و تشکر شد .