شناسه : 157968956

تا کارگران دلگرم و باانگیزه نباشند رونق تولیدی در کار نخواهد بود


امام‌جمعه ابرکوه گفت: کارگران سنگربانان سنگر دفاع اقتصادی هستند که دلگرمی آنان موجب افزایش راندمان و رونق تولید می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه به نقل از خبرگزاری فارس از ابرکوه؛ همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه، محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان با حضور در واحدهای تولیدی و صنعتی کاشی آرین سرام، کوشش کاران و شیکا، از پیشتازان و رزمندگان جنگ اقتصادی تجلیل و قدردانی کردند.

امام‌جمعه ابرکوه در حاشیه این بازدیدها و در جمع کارگران و کارفرمایان، اظهار کرد: در سال‌های اخیر تحریم‌ها و سایر مشکلات اقتصادی باعث فشار زیاد بر روی کارآفرینان در شهرستان شده بود که به لطف خدا، پیگیری‌ها و حمایت‌های مسئولین، شاهد رفع این مشکلات هستیم.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی با بیان اینکه وجود مسئولین کاردان، جدی و پرتلاش و همسویی آنان با کارآفرینان موجب رفع چالش‌ها شده است، افزود: واحدهای تولیدی در شهرستان همواره پرکار و کم حاشیه بوده و توانسته‌اند رضایت حداکثری کارگران را جلب و آنان را دلگرم کنند.

حجت‌الاسلام حسینی تصریح کرد: دلگرمی کارگران موجب افزایش راندمان تولید، کفیت بخشی به کالا و اهتمام به کمیت و آمار بالا و رونق بیشتر تولید می‌شود.

حسینی کارگران سنگربانان سنگر دفاع اقتصادی خواند و اذعان کرد: دلگرمی کارگر نسبت به کار، موجب دلگرمی او به نظام مقدس جمهوری اسلامی شده و برای آنان انگیزه مضاعف ایجاد می‌کند تا بهتر کار کنند.

فرماندار ابرکوه در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:  باید موانع تولید در هر یک از بخشها مورد بررسی قرار گیرد و با توجه به بحث اشتغالزایی و رفع مشکلات ناشی از بیکاری بر حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام کنیم دولت و همه مدیران اجرایی برای تقویت بخش تولید و صنعت تمام توان و امکانات خود را بسیج کرده اند.امروز همه مدیران دستگاه های اجرایی برای کمک و پشتیبانی از بخش تولید و اشتغال پای کار هستند

کاظمی نسب افزود: در سال رونق تولید ، حمایت از تولیدکنندگان شهرستان را یکی از وظایف خطیر خود دانسته و هرگونه حمایت و کمکی که واحدهای صنعتی نیاز داشته باشند در راستای ایجاد اشتغال جوانان انجام خواهیم داد.