شناسه : 139986054

بزرگداشت روز ملی روستا با حضور مدیر کل روستایی در میز خدمت بخش بهمن و پاسخگویی به مسائل مراجعین


همزمان با روز ملی روستا و عشایر ، مدیر کل دفتر امور روستایی و عشایر استانداری یزد با حضور در میز خدمت روستای اسفندآباد بخش بهمن مستقیماً پاسخگو و پیگیر مسائل و مشکلات مراجعین شد ..

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری بهمن ، مهندس محمود زارع رشکوئیه مدیر کل دفتر امور روستایی و عشایر استانداری یزد ، در این مراسم که در دفتر شورای اسلامی روستای اسفندآباد بخش بهمن برگزار گردید ، پانزدهم مهرماه روز ملی روستا و عشایر را تبریک گفت و در ادامه از ساخت و راه اندازی کارخانه فرآوری و ضبط پسته در این بخش و همت و تلاش کلیه دست اندر کاران توسعه روستایی به ویژه بخشدار، اعضای شوراهای اسلامی روستاها ،دهیاران زحمتکش، کارکنان دهیاری ها و نیز روستانشینان عزیز تشکر نموده و مشارکت بیشتر و موثرتر روستاییان در مسیر تحقق توسعه روستاها را خواستار شد .

وی یکی از مصادیق شاخص در حوزه عمل صالح خدا را خدمت به مردم دانست و ساخت مدرسه خیّری در این منطقه که امروز شاهد افتتاح آن بودیم را یکی از این مصادیق بیان کرد .

مدیر کل روستایی گفت : یکی از عوامل ایجاد میز خدمت، پاسخ دادن به خواسته های مردم و بررسی مشکلات آنان است و باید در زمینه خدمت کاری کرد که مردم به مسئولین علاقه مند شوند .

زارع رشکوئیه خاطر نشان کرد که در زمینه زیرساخت های توسعه روستایی و برنامه ریزی برای رونق اقتصادی روستا با تخصیص تسهیلات پایدار روستایی با کارمزد 6%  گام‌های موثری در ارتقاء جایگاه روستایی و توسعه فراگیر آن برداشته شده است و دهیاریها و شوراها ، افراد و طرحهای توجیه پذیر که برای روستا ارزش آفرین باشد را معرفی نمایند و اهالی روستا را به راه اندازی اشتغال در روستاها تشویق نمایند تا هر کس در حد توان خود از این تسهیلات بهره مند گردد.