شناسه : 617355

برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر به مناسبت پنجم اردیبهشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس


به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابرکوه ،"قاسم برزگر" رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان با بیان مطلب فوق افزود: به مناسبت گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس دو نمایشگاه عکس و پوستر در کتابخانه های عمومی مجتمع فرهنگی هنری و مهرآباد این شهرستان برگزار گردیده که مورد توجه و بازدید مراجعه کنندگان قرار گرفته است. این نمایشگاه به مدت زمان یک هفته در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت. وی ادامه داد: وی با توجه به اینکه آمریکا با هدف آزادسازی گروگانها و در واقع برای تجاوز به نظام جمهوری اسلامی عملیات صحرای طبس را برنامه ریزی کرده بود، به لطف خداوند متعال و امدادهای غیبی این نقشه شوم آنان نیز به شکست انجامید.  

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابرکوه ،"قاسم برزگر" رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان با بیان مطلب فوق افزود:

به مناسبت گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس دو نمایشگاه عکس و پوستر در کتابخانه های عمومی مجتمع فرهنگی هنری و مهرآباد این شهرستان برگزار گردیده که مورد توجه و بازدید مراجعه کنندگان قرار گرفته است. این نمایشگاه به مدت زمان یک هفته در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: وی با توجه به اینکه آمریکا با هدف آزادسازی گروگانها و در واقع برای تجاوز به نظام جمهوری اسلامی عملیات صحرای طبس را برنامه ریزی کرده بود، به لطف خداوند متعال و امدادهای غیبی این نقشه شوم آنان نیز به شکست انجامید.