شناسه : 157751493

برگزاری اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان ابرکوه


فرماندار ابرکوه در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، آغاز هفته دولت و روز کارمند گفت : هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انجام شود و همچنین بر لزوم هماهنگی و همکاری حداکثری ادارات، نهاد ها و دستگاه های اجرایی برای هرچه باشکوه برگزار کردن آیین های هفته دولت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ عصر دیروزجلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته دولت و بررسی پروژه های قابل افتتاح در این هفته به ریاست محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ، معاونین فرماندار و بخشدار مرکزی درفرمانداری برگزار شد.

فرماندار ابرکوه در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهیدان رجایی و باهنر، آغاز هفته دولت و روز کارمند گفت : هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انجام شود و همچنین بر لزوم هماهنگی و همکاری حداکثری ادارات، نهاد ها و دستگاه های اجرایی برای هرچه باشکوه برگزار کردن آیین های هفته دولت تاکید کرد.

کاظمی نسب افزود : برپایی جشن های هفته دولت، تجلیل از کارکنان نمونه، مسابقات علمی، فرهنگی و ورزشی، افتتاح طرح ها و پروژه ای عمرانی در زمینه های مختلف ،بازدید و دیدار با مردم روستاها، فضاسازی و انجام تبلیغات محیطی،  نشست خبری با اصحاب رسانه از جمله برنامه های هفته دولت در شهرستان عنوان کرد.